Ako pošlem veľký balík?
Prosim vas, viete mi poradit lacnú prepravnu sluzbu do Čiech? Musím vrátiť objednané hracky do jedneho e shopu, je tam aj traktor slapaci, nefunkcný hned po zlození, a postou to je 25 eur, neviete lacnejsiu prepravu, je to do Ostravy, dakujem pekne.
@sslobodnamama777 to máš ešte nejakú nízku cenu za tak veľký balík do Čiech cez poštu. Lacnejšie už len asi nenájdeš.
Ako ti to poslali oni? Ja by som zavolala do eshopu, ako si to praju vratit, kedze dopravu by mali platit oni.
@sslobodnamama777 skus pozrieť chytrybalik.sk ja som cez nich posielala kočík a v pohode alebo zásielková cez nich z Česka autosedacka vajíčko mne došla....
@ciernysokol ďakujem, ja chcem reklamovať, ale aj naspať peniaze asi, mam obavu, ze ked prvy traktor bol pokazeny, ze co zas poslú.

Odniesť sama 🤪