Ako prebieha večerné štúdium na Zvolenskej zdravotnej?

safriana
26. júl 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, či tu niektorá študujete na niektorej zo slovenských zdravotníckych škôl dvojročné večerné kvalifikačné pomaturitné štúdium zdravotnícky asistent. Mala by som o toto štúdium záujem na zvolenskej zdr. škole, ale môj problém je v tom, že potrebujem vedieť v ktoré dni prebieha zvyčajne výučba tohto odboru a či je povinná. Pretože niektoré soboty som na vysokej škole, od septembra som tretiačka a chcela by som vedieť, či sa to dá nejako skĺbiť. Prihlášku je možné poslať len do 31. 7. 2010, takže sa to už blíži. Ďakujem za odpovede.

kozorozec27
16. aug 2014

@zuzkap2 dakujem ti za informacie, velmi si mi pomohla. 🙂 🙂 este by som sa ta chcela spytat, ake predmaty mas??? a uz ti dam pokoj, uz ti musim s tolkymi otazkami pekne liezt na nervy.. 😀 😀

zuzkap2
16. aug 2014

@kozorozec27 ale nieee, v pohode sa pytaj 🙂 a predmety? no tych je veru dost: Anatomia a fyziologia, administrativa a zdravotnicka dokumentacia, zaklady osetrovatelstva teoria a cvicenie, psychologia, sociologia, etika, zdravie a klinika chorob, preventivne lekarstvo, organizacia zdravotnictva a socialnej starostlivosti, latinsky jazyk. V druhom rocniku nam par vypade a par pribudne, ako: prva pomoc, patologia, psychologia cvicenie

kozorozec27
22. aug 2014

@zuzkap2 fuha, tak to sa nudit nebudem...🙂 a ty mas od kolkej do kolkej skolu??? a ako to prosim ta prebieha??? to tieto vsetky predmety sa stihnu prebrat za tie dva dni v tyzdni???

zuzkap2
23. aug 2014

@kozorozec27 veru, nudit sa nebudes 😀 v stredu sme mali vyucovanie od 7:10 do 16:25 (10 vyucovacich hodin), a v sobotu od 8:00 do cca13:00. Etika, organizacia a klinika chorob boli len v sobotu, ostatne v stredu

bejushka90
30. júl 2015

Zdravím... je tu niekto kto študuje externe zdravotný asistent na Prešovskej zdravotnej škole? Dala som si tam prihlášku ale keďže som na RD mám obavy či to zvládnem. Preto by som bola rada, keby tu bol niekto kto by mi priblžil ako prebieha výučba ďakujeem.

mia29
28. feb 2016

Ahojte. Chcela by som sa prihlasit tento rok na studium vo ZV prosim Vas viete mi niekto dat info ako to tam prebieha? Ako sa vyucuje a ci sa to da zvladnut? 🙂 Dakujem 🙂

rybka08
19. júl 2016

Ahojte, aj ja si chcem dat tento rok prihlasku do ZV, zisli by sa informacie ohladom prijimaciek, co vsetko sa mam ucit. Dakujem.
@mia29 zistila si uz nejake info?

evitas80
1. máj 2017

Ahojte chcela by som sa opytat ako prebieha externe studium vo Zvolene odbor zdravotny asistent a ci tam su predmety ako matika,anglictina alebo iny cudzi jazyk,sj.... a ci sa vam paci tato skola a celkovo cele studium a ktore dni sa chodia do skoly 🙂 velmi by som chcela studovat tento odbortak preto som taka zvedava 🙂 dakujem

rybka08
1. máj 2017

@evitas80 Ahoj, ucis sa len odborne predmety + psychologia, z.administrativa, etika, sociologia. Skola je fajn, vobec nelutujem. Prax je az v druhom rocniku. Myslim, ze teraz sa ani nebudu robit prijimacky, len nejaky pohovor, aspon tak to mali na stranke. Urcite sa na to daj :o)

rybka08
1. máj 2017

@evitas80 skola je jeden den v tyzdni - to sa dozvies az potom v septembri, ktory to bude a niektore soboty

evitas80
1. máj 2017

@rybka08 dakujem ti velmi krasne 🙂 tak uz som rozhodnuta pojdem znova po rokoch studovat 🙂

rybka08
1. máj 2017

@evitas80 aj ja som sla po rokoch a velmi dobre mi to padlo a hlavne ma to bavi :0) Drzim palce :0)

tinkakirka
18. máj 2017

Ahojte, chcem sa spýtať či študoval z vás niekto alebo či náhodou len neviete či je externé pomaturitné štúdium v odbore Zdravotnícky asistent v Nových Zámkoch spoplatnené ? 🙂 A ešte či sa robia prijímačky ,na stránke majú toho dosť málo popísané. Takisto by ma zaujímalo ako to prebieha v Nitre štúdium v ktoré dni 🙂 ďakujem

mama75
13. jún 2017

Ahojte mala by som prosbu, mohol by sa mi ozvať niekto,kto absolvoval štúdium zdravotný asistent na zdravotnej škole vo Zvolene?☺

tinkakirka
13. jún 2017

Ja by som sa chcela spýtať, že kedy zvykne chodiť odpoveď zo školy nejaká pozvánka alebo niečo kedy sa dozviem či som prijatá 😝 ďakujem za odpoveď

smihla
19. jún 2017

@mmaarrttiinnaa ahoj a kde si chodila na 1 rocne studium?

suseskus
15. júl 2017

Ahoj, kto sa chystá na SZŠ do Zvolena? Kľudne popíšem a zoznámim sa..

evitas80
16. júl 2017

@suseskus ahoj ja sa chystam ak ma vezmu a urobim primacky 🙂 ale na tu vecernu odbor zdravotnicky asistent a ty

rybka08
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkakirka
16. júl 2017

@rybka08 áno už viem, dostala som už odpoveď 😝 len na stránke toho moc nemajú popísané za to som sa pýtala..

suseskus
16. júl 2017

@evitas80 ahoj 🙂.. Ja som na tom tak isto 🙂 prihláška zaneseba, a ďalej čakám

hela713
20. júl 2017

ahojte ide niekto aj do Prešova? 😉

evitas80
21. júl 2017
evitas80
21. júl 2017

@suseskus
@suseskus ahoj uz ti prisla odpoved mne este nie stale cakam 🙂

suseskus
22. júl 2017

Ahoj, ešte nie.. Sekretárka mi vravela, že budú posielať papiere až po termíne podania prihlášok a to je do konca mesiaca,...
Píšem aj internú postu

rybka08
31. aug 2017

@suseskus uz viete kedy zacina skolsky rok pre externistov?

suseskus
2. sep 2017

7.9. O 13 je prvá konzultácia

hela713
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anton1234567
2. apr 2018

čaute nájde sa niekto ,kto napíše skúsenosti -absolvoval 2-ročné externé, večerné štúdium masér v Prešove? Ďakujem

3005marketka
9. máj 2018

@suseskus dobrý den..volam sa Markéta..akurat citam prispevky na temu zdrav skola , zvolen, externe studium... zacala ste chodit na tuto skolu? kedy prebiehaju vyucovania? od kedy do kedy? mala by som zaujem o zdrav asistenta, len sa trosku bojim v ktore dni to byva,ci mi to bude vychadzat,ci by som to stihala popri praci..ale velmi by som si chcela tuto skolu , dva roky urobit ..dufam,ze vas velmi neotravujem 🙂