Ako reagujete, keď vás osloví chlap na ulici?

7. aug 2022

Len tak pre zaujímavosť ženy ako reagujete na niečo takéto? Keď je teda situácia taká že nemáte záujem.Mne napríklad príde neslušné len odkráčať preč ale na druhej strane mám pocit že keď sa snažím byť slušná milá normalne povedat “nie dakujem” tak sa to niekedy nestretne s pochopením a mám čo robiť aby som vysvetlila že NAOZAJ nemám záujem..tiež mi to príde zo strany muža dosť nerešpektujúce keď žena povie nie a on sa tvári akoby to nemyslela vážne😅Čo si o tom myslíte?

tenerifka
7. aug 2022

a co ti akoze navrhuje? 50 eur za fajku?

autor
7. aug 2022

😂😂
Nie napr chcú číslo alebo nejaký kontakt alebo ísť si niekam sadnúť
@tenerifka

januska12323
7. aug 2022

Neviem v akej spoločnosti sa pohybuješ, mňa oslovia len keď chcú vedieť nejakú trasu 😁 povedz že máš frajera a choď si po svojom

karhu
7. aug 2022

Ak nestačí nie, ďakujem, tak začni guľat očami, vyplazovať jazyk a hukat ako sova..to pochopia..

autor
7. aug 2022

Pohybujem sa v normálnej spoločnosti v meste cestou do obchodu napríklad 😅no a to je ten problém som šťastne vydatá a mám dieťa a som vždy v šoku že aj po oznámení tejto skutočnosti niektorí chlapi nedajú pokoj a príde mi to skratka hrozne neslušné neviem či som divná ja že mi to nepríde normálne ale tak neviem🤷🏼‍♀️
@januska12323

autor
7. aug 2022

@karhu ďakujem asi nabudúce už skúsim🦉🦉

tenerifka
7. aug 2022

ja neviem, ako by som zareagovala, lebo taketo primitivizmy, ake opisujes, sa mi stavali len na Slovensku, a uz som na to aj zabudla, 23 rokov zijem v krajine, kde ziju normalni muzi a spravaju sa k zenam uctivo, asi by som zavolala policiu, lebo toto mi pride ako hulvatske obtazovanie

liz_lemon
7. aug 2022

ale ty nemas na cele, ze si vydata, a ti muzi su co zac?
poznam len jednu zenu, ktora tvrdila, ze ju neustale niekto oslovuje na ulici, ale ta bola tak trochu zvlastna, takze neviem, ci to bola pravda, ale skor nie

dusankomoj
7. aug 2022

Akože,naozaj sa ti stáva,že cestou do obchodu si od teba chlapi pytajú číslo? To tam ideš v spodnom prádle,alebo ako?Som zvedavá,čo dostaneš za rady,lebo nám ostatným sa to nestáva!🤣

danica2711
7. aug 2022

to koľkokrát do týždňa/mesiaca/roka sa ti to stáva, že ti to robí také starosti? Ak 2x do roka, kašli na to, ak 2x do týždňa, tak predsa už musíš vedieť, ako na to. A ak sa chceš len pochváliť, že si taká hviezda, že ťa v kuse oslovujú a zvádzajú chlapi na ulici, tak jupppiiííí, obdivujeme ťa!!!

reanda
7. aug 2022

tak asi posobis, ze to vazne nemyslis.. mozno sa snazis byt az prilis slusna a mila.. povedat 'nie dakujem' a odkracat nie je neslusne.. a ak dotycny dalej otravuje, tak uz by som ani mila nebola a pochopil by urcite.. ak stojis, usmievas sa a donekonecna vysvetlujes, ze nie, tak to ozaj moze posobit, ze len hras nedostupnu, ale v skutocnosti by zaujem aj bol, ked tam teda furt stojis, nikam nejdes a tvaris sa milo

0silvia0
7. aug 2022

Ja uz som asi velmi stara a neatraktivna, ale naposledy ma oslovil na ulici byvaly spoluziak zo zakladnej a predtym ma volal na kavu nejaky psychicky chory muz. Cize neviem v com chodis oblecena/vyzlecena, ked sa ti muzi hadzu pod nohy, ale teda bezne to nie je...

autor
7. aug 2022

@liz_lemon no ale veď píšem že im to slušne poviem “ďakujem ale som vydatá a mám dieťa takže určite nie” viem že to nemám napísané na čele lol.A čo sú zač tak to neviem ani ja🤷🏼‍♀️Nehovorim že sa mi to stáva každý týždeň ale stalo sa mi to pár krát a príde mi to neslušné a obťažujúce

zmrzlinka2021
7. aug 2022

Pravdepdobne ide o socky pri obchodoch, co uz maju "nakupene jogurtiky" 😉

Normalny pri zmysloch chlap si toto nedovoli. Takze tieto socky si nevsimat. Su to vacsinou neandrtalci, primitivovia...

autor
7. aug 2022

@danica2711 dakujem za milý komentár nemám potrebu si zvyšovať sebavedomie tým že by som sa potrebovala na fóre pochváliť tým ako ma ludia oslovujú.Chcela som sa len opýtať ako na to reagujú iné ženy a kde je hranica arogantnosti a slušnosti to je všetko

xena0
7. aug 2022

Nie, ďakujem nemám záujem - odmietnem jednoducho

Minule sa mi stala fakt čudná situácia, úplne cudzí chlap sa ku mne ozval ukazujúc na brucho a pytal sa ma či čakám bábätko (čakám a mám už viditeľné bruško) tak som len pokyvala hlavou aj keď som vôbec nechapala keďže som toho chlapa nepoznala a on na to "v ktorom mesiaci???" No to som sa už na neho začudovane a znechutene pozrela akože "wtf???" a odkráčala ďalej 😁 čudné otázky majú niekedy ľudia

autor
7. aug 2022

@zmrzlinka2021 veľa krát to boli aj turisti takže neviem možno si niektorí myslia že sem prídu na víkend a snažia sa osloviť nejakú slovenskú ženu lebo ich to láka neviem fakt

mikadooo
7. aug 2022

Povedz sorry som lesba 🤷. Šťastne zadaná🤷.

zmrzlinka2021
7. aug 2022

evidentne su to neprisposobivi obcania - netreba reagovat na toto ich ponizovanie. Robia si z teba prču. Ak sa zacnu spravat nevhodne, treba upozornit, ze volas policiu

0silvia0
7. aug 2022

cudzinci oslovuju slovenske matky? Aka narodnost prosim ta?

autor
7. aug 2022

@0silvia0 som vzdelaná žena ktorá robí veľmi serióznu prácu takže určite nechodím vyzlečená chodím normalne slušne oblečená.Áno starám sa o seba, ale som veľký introvert a určite nechodím oblečená tak aby som na seba pútala pozornosť.Napr v lete mi je nepríjemné byť v šortkách lebo sa citim že príliš vela odhalujem a necitim sa komfortne..takže nemyslim si že by som si o to žiadala..a neviem nevedela som že je to až také ratitné myslela som si že sa to stáva

0silvia0
7. aug 2022

ked si nejaky chlap trufne oslovit cudziu zenu, ty si pokojne mozes trufnut ignorovat ho a neanalyzovat hlbku vhodnosti odpovede. Rob sa ze si nic nepocula a kracaj dalej.

zmrzlinka2021
7. aug 2022

@autorka
Ono to co hovoris, sa vola sexualne obtazovanie a treba o tom hovorit. Treba sa urcite aj branit, netolerovat to.

autor
7. aug 2022

@0silvia0 máš pravdu..problem je aj v mojej povahe nerobím to naschval ale niekedy mám problem byť nepríjemná tak sa snažím byť aspoň slušná a myslím si že keď poviem slušne nie tak to človek pochopí ale tak asi nie🤷🏼‍♀️Budem sa to musieť naučiť

katkine_terapie
7. aug 2022

Autorka: za celý moj doterajší zivot sa mi nestalo, že by ma niekto zastavil na ulici a pytal si cislo, pozyval na kavu... (v podstate az na jednu známu sa to nestava nikomu z mojich kamosiek). Ak sa ti to stava, staci povedat "nie, dakujem". Je to dostatocne vyjadrenie, ze nechces a zaroven je to slusne.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
7. aug 2022

Asi pritahujes take hulvatske typy chlapov. Ked nepochopia slovu nie,viac by som si ho nevsimala a poslal ho do pi...ked nerozumie slusne

0silvia0
7. aug 2022

@tenerifka aj na Slovensku ziju normalni muzi, toto rozhodne nie je bezne spravanie.

0silvia0
7. aug 2022

Ved nemusis byt neprijemna, len povedz, ze nemas zaujem. Ani sa nikomu nemusis spovedat, ze si vydata. Povedat nemam zaujem nie je neprijemna reakcia.

jaskolka
7. aug 2022

V živote sa mi to nestalo, a pokiaľ viem, ani kamoškam, takže neviem si predstaviť ze by len tak dáky cudzí chlap prišiel, že dobrý deň, dáte mi svoje číslo, alebo ideme si dakde sadnúť?
To mi príde normálne ešte tak možno u dákej 17 rovnej žabky maximálne, aj to v partii skôr.
Keby reálne takto oslovil chlap ženu cca okolo 30,tak si pomyslím, že je to dáky cvok alebo uchyl, ani nebudem reagovať a idem si po svojom.