Ako riešiť náš problém so susedom?

monika123654
3. júl 2013

ahoj ,mamjeden preoblem ,moj sused s korim sme sa davnejsie pochytili a momentalne saspolu nerozpravame zacal spahovat moje deti.pozoruje ich sez okno a vcera sme si s demi vonku opekali vsak nech maju radost,a nas uzasny sused len zrazu vtrcil hlavu z okna a odfotil si moje deti akosedia na lavicke a opekaju si.je to normalne?sused ma len 27rokou ale strasne hnusy a otravny kazdemu len zneprijemnuje zivot.ked som zbadal ako deti odfotilak som zacala na neho kricat ale on len zaliezol dnu a potom neskor ich odfotil este raz.neda sa s nim vobec bavit je to debil.chcela som ist na policiu lebo deti uz maju s neho strach ,len neviem ako mam podat zalobu.viete my niekto prosim vas poradit?dakujem

livocka21
3. júl 2013

ahoj... no velmi ti neporadim, pretoze u nas je to tak.... ze len pre zly pocit policia ani nikto nic neurobi.... musi sa nieco stat aby to zacala riesit policia... asi pomoze ked mu budete robit prieky....vy uz viete co ho najviac nastve a mozno s tym prestane....

cta
3. júl 2013

No to si neviem ani predstaviť mať takého suseda. Bala by som sa aj deti pustiť von nieto ich tam ešte nechávať. Ale našťastie máme dobrých susedov. Neviem ale podla mna to nie je celkom vporiadku aby si tvoj sused fotil deti (ešte otázka boli oblečené alebo?) neviem asi by som ich tam nepušťala hlavne samé a skúsila sa popýtať na policii čo sa dá urobiť poprípade právnika (možno skúsiť vybaviť zákaz priblíženia)

doliva
3. júl 2013

Ta to čo je za úchyl...určite by som deti ani nepúšťala samé...to nieaký prípad na zamyslenie bude...

m_ij_ka
8. aug 2013

deti samé von nepúšťaj, v hlave to zrejme nemá v poriadku, skús sa poopytovať na polícii čo by ti poradili, lebo on neprídu to riešiť len preto , že si ich odfotil,hádam ti nejako poradia 😒