Ako sa dostať do vlastného bazáru?

annamari4
25. júl 2017

Ahojte,neviem sa dostat do vlastneho bazaru,hodi mi bielu stranku.je to len dnes vypadok,alebo to treba dajak restartnut?dakujem

annamari4
autor
25. júl 2017
rdi
25. júl 2017

Skus si este restartovat telefon alebo skontrolovat data. Vsetko ostatne ti ide normalne? Lebo podla mna keby je nejaky vypadok tak sa do bazarika nedostanes vobec a nie len do toho svojho. Ale ked ti ukazuje len biele tak asi bude chyba u teba niekde nacitani stranky 🙂

lenicka6697
25. júl 2017

Zase? Vcera bol niekolko hodin ☹

luci3377
26. júl 2017

Ahojte. Ani ja sa neviem prihlásit do vlastneho bazarika už druhý den, iba cez mail. A ani kamoška sa nevie prihlásit. Už som skusila všetko aj internet som odpojila. Ani cez telefon mi nejde :(

annamari4
autor
26. júl 2017

Aha tak nie som sama.stve ma to svietia mi tam dva inzeraty aaach..

alilka
26. júl 2017

To je stále ťa chyba..za začiatku stránky je napísané ako to odstrániť..mne to nešlo..tak chodím teraz cena internet Explorer..a v pohode .cez Chróm mi to robí do teraz 😁

luci3377
26. júl 2017

annamari4 skus sa dotoho dostat cez mail. Mna to len tak pusti do inzerátov. Ale akonáhle kliknem na moj bazar hned mi vypíše že prístup zamietnutý.
alilka dakujem za radu aj ja skusim pripojit cez Explorer, dufam že už to pojde 🙂

annamari4
autor
30. júl 2017

No teraz aj ja tak chodim, ale je to take otravne, mal by tu byt nejaky admin co by s tym daco robil lebo myslim ze je nas dost s tymto problemom. 😯