Ako sa dostať na castingy?

lajec
18. sep 2014

Ahojte maminky, rada by som sa podelila s mojím snom (možno sa nás nájde viac 😉) - zahrať si v nejakom seriály, či relácií (napr. Rodinné prípady), v reklame či v študentských filmoch VŠMU....dávno som si posielala prihlášku do Súdnej siene (po tom veľmi túžim 😔 ...) a nič... tak isto som písala aj do Markízy, rovnako do STV...a žiadna reakcia... iste budete somnou súhlasiť, že nám nehercom šancu nikto nedá... chcem sa teda opýtať, či nemáte niektorá nejakú známosť, ktorá by vedela " pretlačiť " aspoň na nejaké castingy, keďže na maily a ani prihlášky nikto nereaguje ? 😕 prípadne ak ste niektorá už niekde hrala, rada si prečítam Vaše zážitky a dojmy 🙂

miskacharly
18. sep 2014

@lajec to bol tiez moj sen od malicky. 🙂 aj teraz by som stale si chcela niekde zahrat.tiez som pisala,hladala,ale nic.uz som to vzdala. 🙂

lajec
autor
18. sep 2014

@miskacharly Som rada že som neni sama 🙂 už ma nebavia tie okukané tváre slovenských hercov,a podľa mňa sa aj do takej Súdnej siene dostanú ľudia po známosti, veď stále sa tam striedajú tí istí ľudia... a novým šancu nedajú ☹ preto som aj sem napísala , či by mi nejaká maminka čo má známosť na správnom mieste nepomohla 🙂

meluela
18. sep 2014

@lajec vsak su aj castingove agentury, daju si ta do databazy, nafotia a ked sa im budes hodit tak zavolaju ...

http://www.zoznam.sk/katalog/Kultura-umenie-med...

lajec
autor
18. sep 2014

@meluela v takýchto agentúrach už som dávno zeregistrovaná, a môžem povedať je to absolútne zbytočné...ale ďakujem za radu 🙂

mirkaelias
18. sep 2014

baby a nakupne maniacky? 😀 mam tam kamosku co tam pracuje

mirkaelias
18. sep 2014

a minule nam pisala ci niekto nechce ist 🙂))