Ako sa naučiť tancovať?

ironman1256
18. okt 2018

Ahoj je mi 14 a chodím do 8, triedy. Učitelka výtvarni nám povedala že na ďalšiu stredu jej máme predviesť nejaký tanec a potom sme sa rozdeľovali do skupín a tak a som ostala sama. Nechcela som tancovať pretože mám trému a tancovať neviem ale nakoniec som sa rozhodla že tancovať budem. Vybrala som si svoju choreografiu ale je na mňa ťažká a neviem sa ju naučiť pomôže mi niekto ? I keby je na mňa ťažká chcela by som sa ju naučiť... o niekoľko minút vás sem dám link

beky1813
18. okt 2018

Preco na vytvarnej mate tancovať? 🙄

ironman1256
autor
18. okt 2018

@beky1813 Pretože mi sme v 8 ročníku mali mať iný predmet ale nakoniec sa nám nechala vytvárania kde malujeme a robíme nejaké tie aktivity

cawes
18. okt 2018

@ironman1256 no to co si si vybrala je teda dost tazke a hlavne ak nevies tancovat.

lorela
18. okt 2018

@ironman1256 Chlapík je talent a ešte aj určite niekoľko rokov tancuje... Tak čo myslíš, stačí ti na to pár dní? Ale v každom prípade, ciele treba mať vysoké a snažiť sa dosiahnuť ich.
Keď máš v blízkom okolí niekoho, kto sa tancu venuje, tak skús, nech ťa to aspoň trošku naučí. Alebo sama skúšaj pred zrkadlom.

fefe123
18. okt 2018

A ako Ti mame pomôcť cez PC? Veď teda sa natoč, čo už vieš a my Ti môžeme akurát povedať, čo treba doladiť

luckalukas_1
18. okt 2018

keď raz tancovať nevieš, tak sa to nenaučíš.. to proste musíš mať v sebe 🙂 ja rada tancujem a ide mi to, ale moj manžel je drevo ..ja by som tie pohyby zvládla ale on? čosi :D čo raz nejde, netreba to siliť, ešte ťa v triede vysmeju nerob to