Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako sa toto môže diať?

vejula
18. máj 2016

Plačúceho chlapčeka zo školy odniesli proti jeho vôli. Obrovskú traumu zažil v piatok ráno malý Marco z Brehov (okr. Žarnovica). Priamo počas vyučovania pred očami šokovaných detí ho s obrovským nárekom doslova násilím odvliekli jeho matka,, vyšší súdny úradník a zástupkyňa zo sociálnej kurately. Video tu:
http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-tr...

Som rada, že sa to dostalo na verejnosť, je mi z toho fakt zle, nehovoriac, že takýchto zásahov sa deje isto viac. Malý, ktorého od bábätka vychovávala jeho babka, je už vo Śvajčiarsku s matkou, prostitutkou, ktorá svoje dieťa vzala kvôli peniazom.
JA sa pýtam v prospech koho rozhodol sud, ked dieťa prisudil matke, ktorá ho chce čisto zo zištných dôvodov? A tiež ako je možné že sudny uradnik môže takýmto krutým spôsobom traumatizovať samotného chlapca a zároven s ním i všetkých jeho spolužiakov? A socialna pracovnička ani nepipne? Je toto vôbec možné?

ervenka
18. máj 2016

Prepac, ale tato tema tu uz dnes bola.... https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/odobratie-prvacika-sme-vazne-este-ludia/ su tam aj dalsie linky s viac info. 😉

vejula
autor
18. máj 2016

@ervenka dakujem požiadam o zamknutie a prečitam si diskusiu 😉 @admin

Tu začni písať odpoveď...

Odošli