• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa volá vaše bábätko?

3. októbra 2012 
ahojte, my máme dve baby - Nikola a Alexandra
4. aug 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sestra dala TIMOTEJ.
Ma niekto take meno?
6. aug 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....my mame Sabinku /ta tu este asi nebola alebo ano?/
6. aug 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj synček sa volá Ivanko
8. aug 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale vas je, som zvedava ako dlho mi bude trvat doplnit vsetko, skusim dnes alebo zajtra :wink:
8. aug 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eduard
8. aug 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my cakame Stellu :slight_smile: az sa nevieme dockat
8. aug 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si precitala trochu diskusiu. melory, preco nechces, aby niekto daval mena stela a hugo. ja mam napriklad stellu vybratu uz peknych par rokov a vobec mi nevadi,ak ich bude viac :wink: tak krasne meno netreba schovavat
8. aug 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Alicu :slight_smile:
22. aug 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nas syncek sa vola jakubko
22. aug 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maš drobček je šimon
22. aug 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...tak my mame Tibora, Mareka a dcerka sa vola Mia :slight_smile:
22. aug 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame huga
ale neviete si predstavit ake mame peklo v rodine kvoli tomuto menu, samozrejme sa to nikomu nepaci, dokonca ani mladym,
kazdy znamy, ktory ma stretne a spyta sa na meno, tak na mna vyvali oci ako keby som spadla z visne, neviem preco maju take predsudky, asi chcu aby sa vsetci volali samkovia a adamkovia atd.
ja som chcela maxima a mangel huga , ja som ustupila , nabuduce to neurobim :wink:
22. aug 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latita....preco, mne sa nahodou Hugo paci:slight_smile: ale tie vyvalene oci doverne poznam...stare babky zacnu premyslat co je to za meno ze Mia...Maria? :grinning:
22. aug 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja od mojich vybratych mien neustupim, nech si kazdy hoci aj tuka na celo :grinning:...ak to bude dievcatko, bude Tereza Katarina a chlapcek Martin Goran...a nech si vravi kto chce co chce...hadam nie su take "ujete", ze by sa nasim detom v starsom veku ich mena nepacili :slight_smile:
22. aug 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, ved to, kazdy den pocuvam, ako ma bude maly nenavidiet , ked sa mu budu v skolke deti posmievat kvoli menu a pod. keci,
dokonca mu moja teta zacala hovorit samko {co je jeho krstne meno} :frowning2:
22. aug 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova nahodou celkom pekne mena.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
latita-hugo mi pride normalne meno.... :wink: :wink: :wink: aj ja som cela ine meno nez manzel,ja som cela Lauru a manzel Gabiku,tiez som ustupila ja no nabuduce to tiez nespravim a bude po mojom.... :angry: :angry: :angry:
22. aug 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Hannah,uz niekolko rokov dozadu sa mi pacilo meno Hana a ked k tomu prislo,tak sme Hanu trosku "zmedzinarodnili".Inak aj dalsie mena,ktore mam v zalohe pre dalsie deticky su zidovske.No co uz.
22. aug 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tie predsudky z dob daaavno minulych :angry:..deti sa vedia posmievat kvoli hocicomu..ci je to meno, alebo nieco ine..ale tym si hadam prejde kazdy...viem ze to musi byt peklo, ale aj tak ste vybrali pekne meno :wink:
22. aug 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Magdalenku :sweat_smile:
22. aug 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka - dakujem :wink:...no Tereza je u mna jasna, odkedy viem ako sa robia deti :grinning:...s tym sa manzel proste musel zmierit :grinning:...a Katarina je po mojej nebohej babicke :pensive: ...a Martin Goran...hm viem ze je to ujete a na 31-rocnu zenu by som mohla mat "rozum" ale roky rokuuce som ovplyvnena "kultom" Depeche Mode a skvelym hudobnikom Martinom Gorem :grinning:, ktory sa o.i. narodil v ten den ako ja (len iny rok)...asi to mam v karme :grinning:...tak preto...ale hodi sa nam to aj k priezvisku...nuz a manzela som ako spravna levica bojovnicka presvedcila :grinning:
22. aug 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova-no aj ja mam svokru katarinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja som cela tiez dat Lauru po mojej hrdinke zo serialu SAND TROPEZ ktory chodil davnejsie na markize.....a moc sa mi tam ta hlavna hrdinka pacila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja som levica. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a kedy si narodena???staci den a mesiac.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, to mash este dobru skupinu hlavne v pohode mena david, martin tusim aj adam, ja mam oblubenu U2 a nas by sa musel volat Bono :grinning:
22. aug 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by z rodiny uz neprezil nikto :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latita no to si na tom aj tak lepsie ako my....moj manzel len dance pocuva tak to by potom tie mena vyzerali.......tiesto,atd..... :unamused: :unamused: :unamused:
22. aug 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - no kedze uz som napisala kolko mam rokov, nebude problem ani ten rok :grinning: 23.7.1976...cize som na "cele stada" levov :grinning: :wink:

latita :grinning:...U2 je moja druha srdcovka :grinning:...a Bono? naaahodou... :grinning:...mohli by byt radi, ze sa nevola maly The Edge :wink: :grinning: ...veru David, Andy, Martin a "byvaly" Alan :wink:...ale tak Mart je Mart a este ten datum...nebolo o com :grinning:
22. aug 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my sme aspon havinka pomenovali Igy pop :wink:
22. aug 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latita :wink:...super hudobny vkus :wink:...
julova ja par dni a aj rokov po tebe 31,07,1984 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mojej svagrinky syn je 31/7...ale 1991 :wink:
22. aug 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok