• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa volá vaše bábätko?

3. októbra 2012 
ja mam neterku Elu, potom u znamych, co maju do roka babatko: Ema, Karin, Laura, Sabinka, Filip, Oliver, Teo, Šimon, Zuzka, Adam, Martin,

Mne sa velmi pacia:
- dievčence: Ema, Nela,Sofia, Lucia, Dominika, Bianka, Lea
- chlapci: Patrik, Lukáš, Oliver, Adam
2. okt 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika - tak vdaka. Mas pravdu, je to taka neobvykla kombinacia :grinning: , vela ludi sa pozastavuje nad tym. Aj ja som rada,ze sa pacia obe mena tebe :slight_smile: . Inak mam v zalohe este jedno chlapcenske,ak by sme sa naaahodou rozhodli pre dalsie dieta a to je tiez tak strelene, ako tieto dve. No neprezradim, aby som nic nezakrikla :wink:
2. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcérka Dominika, synček Libor. Chcela som Samuel Libor, ale nakoniec sme od toho upustili.
2. okt 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Martinka, a dievcatko ak bude... Lucia :slight_smile:
2. okt 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, tak ako si ste sa tu rozbehli s menom Maxim, mám pocit, že nebudem váhať a ak to bude chlap, tak to meno dáme, chcela som ho už pri prvom.... :wink: a teraz sa pre chlapčenské nevieme rozhodnúť a ak bude Maxim, tak sa to asi hodí k Alexovi a obidve moje deťúrence budú mať v mene X.
Jedna baba tu na MK už je, čo má deti Alexa a Maxima, tak sa k nej možno pridáme :wink:
2. okt 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a chcem sa opytat, kedy oslavuje meniny meno Sofia?? Pretoze to meno sa mi dost paci a ked budeme mat v blizkej buducnosti babo a bude to dievcatko mozno by sme dali aj Sofinku, ale stale sme pri Ellke :slight_smile: .
3. okt 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella ma meniny 18.8....sofinka netusim, ale pozri si cez google kalendare zahranicne..mozno cez name day
3. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, aha dakujem, Ella ma meniny 18.8? jeej to som nevedela, ja som si myslela ze 24.5, pretoze vtedy ma meniny, ale Ela s jednym L :wink:
3. okt 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ela ma 24.5.
3. okt 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ela s jednym L ma 24.5. ale Ella ma 18.8.
3. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophia ma 20.9.
3. okt 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaa, no ja som nasla, ze Sofia ma meniny aj 15.5, cize spolu so Žofiou, ale taktiez na mynameday.com sa pisalo, ze Sofia ma meniny 20.9 :grinning: , takze si budem musiet vybrat :grinning:
3. okt 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia, Žofka: Žen. m. gréckeho pôvodu s významom múdrosť, vzdelanie. Ako krstné meno, najskôr sa rozšírilo vo východnom krídle Slovanov, medzi pravoslávnymi a to z dôvodu, že sa tak nazývala svojho času najveľkolepešia katedrála na svete, Hagia Sophia, v Carihrade. V stredoveku sa meno Sofia dostáva aj na západ a aj dosiaľ je pomerne frekventované.
Slovenské podoby sú: Žofia, Žofka
3. okt 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15.5. ma meniny sofia, kedy ma aj zofia
3. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase sa narodili 22.5. tak som Elle nechcela spravit, ze o dva dni bude mat aj meniny :unamused:
3. okt 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budeme mať Šimona alebo Simona, ešte sa nevieme rozhodnúť, či s ˇalebo nie :wink:
3. okt 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja krasavica sa vola Lara, meniny ma 14. novembra. Chlapec by sa volal pravdepodobne Eric. :wink:
3. okt 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, tak to mi je jasne, ze si nechcela, aby mala o dva dni meninky. Aj tak si myslim, ze meno Ella s dvoma L je krajsie a tvoja druha princezna Mia ma kedy meninky? :slight_smile:

lienka- moj osobny nazor je, ze krajsie je Šimonko, ale to uz necham na tebe a manzelovi :wink:
3. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam Samuela.. :slight_smile:
3. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Kristiana, meninky ma tento mesiac 19steho
3. okt 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja mam Paulu. dlho som hladala tzv. neopotrebovane meno. este pred 6-7 rokmi som bola presvedcena ze budem mat Emmu a Jakuba. no pred rokom ked sa Pauluška narodila to boli najpouzivanejsie mena. No to im nezobralo na krase. iba som si nevedela predstavit ze na ihrisku raz skriknem Emma/Kubko a otoci sa za mnou 50 deti :slight_smile:
3. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Lorianku (Loriana). Povodom anglicke,(no nasla som uz aj, ze je to vraj talianske) meno, znamenajuc vavrinovy kvet - znak ucty a vitazstva.
Je odvodeninou mena Laura,v ten isty den ma meniny - 5.juna, my pouzivame Lori, Lorianka, Lorika, Lorinka, Lorka, Loruška a obcas aj Lorči:slight_smile:
3. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatko SARAH-SÁRA,a ak chlapcek tak bude sa volat TOBIAS ..bez makcena :wink:
4. okt 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Millienka, 8.9. ma nasa Miuska meniny
4. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn sa vola Cedric, zaujimalo by ma, ci sa tu najde niekto s rovnakym menom.
keby to bola dcera, tak sa vola Emilia
4. okt 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, my mame Ninku, a pokial viem tak u nas v meste dievcatok s takymto menom vela nie je....
4. okt 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamcaaa, asi ťa nepoteším, u nás je Ninka na každom kroku....
5. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja ma meno HANI.
29. okt 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nam pribudla Adelka :dizzy_face:

nechce niekto zaktualizovat pocty? ja fakt nestiham :sweat_smile:
29. okt 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok