Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

elibetka
4. jún 2009

Ahojte.Pred pár dnami sme sa dozvedeli,že nečakáme dievčatko ale chlapčeka.Páči sa mi strašne veľa mien.Nechem dávať zahraničné chcela by som niake pekné Slovenské meno.Páčia sa mi mená ako sú Matej,Patrik,Matúš,Samuel,Michal no neviem pre ktoré sa rozhodnúť.Jedna známa mi povie Samkov je veľa daj radšej Mateja druhá opak.Ja som z toho už na prášky stále nad tým rozmýšľam neviem sa rozhodnúť.Muža do toho radšej montovať nejdem ten mi dal najrašej Qida 😝 baby poradte mi prosiiim 🙂

manika77
4. jún 2009

ahoj my mame Marka

pepies
4. jún 2009

vidim, ze Jakubov je pozehnane, aj my mame Jakuba, takze to nedavaj Elibetka .... 😉

citala som, ze za minuly rok je v chlapcenskych na prvom mieste Jakub a v dievcenskych myslim Emma - Ema 🙂
Na druhom mieste bolo myslim Samuel - tych je strasne vela ........ Aj Matejov-Matúšov je požehnane......

Myslim, ze je to na kazdom,ako to citi, dat vlastnemu dietatku meno ........ Ja som velmi chcela dievca a ked to bol chlapec, zrazu sme ho volali Jakubko, ani neviem ako sme k tomu prisli ......
Mne sa velmi paci Maxim-Max alebo Marcus...................
Ak budeme mat druheho chlapca, tak to bude ale asi Jonáš - smiešno-zvláštne meno, ale hodí sa nám k priezvisku. Treba brať do úvahy aj priezvisko, ak je typicky slovenské, podľa mňa sa nehodi nejake poangličtené meno, poznám rôzne kombinacie - napr. Sandokan Cicko 😀 😀 😀

rose86
5. jún 2009

my mame Roberta a cakame dievcatko. to bude asi Soňa. Elibetka v ktorom mesiaci ti zistili ze to nebude dievcatko ale chlapcek?? ja som v 6 mesiaci a mam uz vsetko nakupene ruzove 😅 asi by ma slak trafil keby mi povedali ze tak teda nie dievcatko ale chlapec 😒

lemge
5. jún 2009

my mame dievcatko Danielku 🙂

zuzin78
5. jún 2009

my mame Sofinku 🙂 🙂

elibetka
5. jún 2009

rose86 povedali mi to v 38tt 😀 aj my sme mali všetko rúžové izbu postieľku,kočík oblečko 😀 no už je to zmenene 🙂

wiwienne
5. jún 2009

Nas maly sa mal volat Nicolas, ale nakoniec je Marco 😉 zijeme medzi tromi statmi, takze sme potrebovali internacionalne, lebo Francuzsko mame na pat minut, Nemecko na desat a tak 😵

babulka123
5. jún 2009

my budeme mat Ninku alebo Lukaša

pepies
6. jún 2009

v dnešnej dobe existuju 4D soná, tak sa nemôže stať, že Vám povedia, že je to dievčatko a narodí sa chlapček, 3D a 4D soná su 100% 😉

rose86
6. jún 2009

no ja bola na 4D sone a povedali ze na 90% dievcatko ale aj tak sa bojim :D teda ziadna tragedia by sa nestala no bol by asi pol roka ruzovy lebo do 74 cisla mam nakupene ruzove vecicky :D 🙂

lluciaa
16. jún 2009

My sme dali kedysi jedno z najčastejších mien, dnes už (aj podla toho čo tu čítam) nepoužívané meno Jozef - po ocíkovi. Ale volám ich Dodo a malého Dodík (Dodinko) 🙂

bubinko83
16. jún 2009

my mame Filipka a dievčatko sa mi pači Natalia,Timea a Zuzanka 🙂

mailinka
16. jún 2009

babulka123-,vybrala si krasne mena 🙂 my mame doma NInku a Sofiu,ale pri prvom tehotenstve som mala dve mena Ninku a Lukasa 😉 , a teraz zase Sofiu a Lukasa.no a ten Lukas nie a nie prist.zeby do tretice vsetko dobre????keby to bolo take jednoduchce vynosit a porodit,le ved uvidime 😀

selavi
16. jún 2009

My máme Samka a Miška. Ak bude niekedy dievčatko tak Terezka. Inak k tomu Samuelovi - už keď sa malý narodil hovorilo sa, že je veľa Samkov, ale musím povedať, že v škôlke je náš Samko jediný - takže to nie je asi až také zlé.

doria
18. jún 2009

Ja som sa rozhodovala ci Karin alebo Sofia a mame Sofiu 🙂

adrikadt
18. jún 2009

Ahoj. Uz som si myslela, ze tu nie je ziaden Timotej. Prcek krasne meno, aj moj mesacny poklad je Timotej a sestrin mesacny poklad je Barborka. 😀

cerkris
19. jún 2009

my máme Filipa a Sebastiána

lenka_ke
22. jún 2009

Náš chrobák sa volá Lívia.

danka86
22. jún 2009

Naša princezná je Veronika🙂

martinkastanko
24. jún 2009

My sa tešíme na Stanka.

lenko
25. jún 2009

Martinko - prísavníček. 😀

sarianah
25. jún 2009

..my mame Kristiánka 🙂

simona55
25. jún 2009

ahojte mi mame csaba, zdenka, maria a davidko dve baby a dvaja chalani.

ingra73
25. jún 2009

v profile 😅

tictactoe
25. jún 2009

jeho velicenstvo Dominic 😀

schatzilein
25. jún 2009

Treti clen nasej domacnosti sa vola Maximilian Anton 🙂 .

jane81
27. jún 2009

Ahoj my máme Dominika a Anabel

danusik
27. jún 2009

😎 ahojte babenky, my mame chlapceka Matusa 😀 teda ale riadny betar, ato ma na budduci tyzden len 6 mesiacikov....ale rozumu ako starý chlap 😎

pikino
27. jún 2009

Terezkaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀