Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako sa vyrovnať s ublížením blízkeho človeka?

jenny23
15. aug 2011

Ahojte! Chcem sa Vas opytat , ci Vam uz niekto ublizil ako napriklad brat, ktoreho ja som z cisteho srdca lubila, tak isto aj jeho zenu a tak mi ublizili, ze moje srdce to nevydrzi.

dada1212
15. aug 2011

Tak zistila som u pár ľudí-aj z bližšej rodiny, že navonok sú stelesnenie dobra, ale v skutočnosti robia za mojím chrbtom intrigy a chcú mi skôr zle, ale ja som skôr taká, že všetko potláčam v sebe, takže mňa to po tom zistení veľmi nebolelo, neplakala som ani nič podobné, ale mám to v sebe stále a budem sa s tým vyrovnávať veľmi dlho.

wewerka000
15. aug 2011

vsade su taketo problemy-intrigi,zavist,ohovaranie...

jasminet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela2710
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy211
3. júl 2017

@dada1212 Tak na to som nedávno prišla aj ja,priatelka jedného člena z rodiny ako s ním začala chodiť tak zrazu len ten povedal o tebe to , tá to a nakoniec vysvitlo že ona sama najviac šírila drby.Ja som typ čo zas v sebe veci nedrží a vyletela som a viac ju nechcem vidieť len zlo narobila.A tvárila sa ako úžasná kamarátka , ešte ja som mala ostať za najhoršiu keď som si pustila jazyk na špacír.Takýchto ľudí treba vystrediť zo života čo len to ide, nakoľko sú pre vás len toxickí ..tu zrejme zaúradovala žena tvojho brata :(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli