Ako sa zbavím červenej farby na vlasoch?

cibiother
27. jan 2016

Baby pomozte. Dala som to aj do kratkych sprav, hadam nevadi. Je tu nejaka mamina, zienka kadernicka? Potrebujem poradit. Kadernicka u nas mi sposobila na hlave mensiu katastrofu. Mam mierne cervene vlasy a la olašska hm..Vravim jej, chcem sa zbavit toho cervenkasteho odlesku, chcem stredne hnedu a melir ako vytahane od slnka. Nieco ako ombre, alebo sun kissed a pod. A vysledok-mam oranzovu hlavu. Neni to, ze by sa s tym nedalo chodit po svete, ale teda ja ked sa na seba pozriem...no nervy. Teraz problem. Nema mi kto tieto dva tyzdne postrazit na 2hod. deti, ze by som si to dala odborne opravit v kadernictve. A kedze som netrpezlivy a zbrkly clovek, kupila som si perfekt mousse zosvetlovac na blond a perfekt mousse stredne hnedu. Viete mi povedat, co to zhruba spravi? Znicim si vlasy velmi, ked to vyskusam takto potlacit, tu cervenu, alebo co to este moze dorobit? Bojim sa, ze ked to trosku nestiahnem tym zosvetlovacom a dam len tu stredne hnedu, budem mat len tmavocervene ako gastanovo cervene vlasy...co vy na to? Mam to risknut? Dakujem za rady.

gapre
27. jan 2016

Neriskuj.Radsej do kadernictva odborne.Tam ti moze, len setrne vycistit farbu a naniest novu.Ty si to doma odfarbenim pokazis a znicis vlasy.Nabuduce vyberaj kadernictvo po odporuceni 🙂

meluela
27. jan 2016

@cibiother to by som neriskovala dalsie experimenty, lebo mozes dopadnut zle 😖 . ale kym sa dostanes ku kadernicke mozes skusit strieborny sampon, ten dokaze trocha stiahnut mrkvove odtiene

kristy2727
14. mar 2022

@cibiother
Pocas kovidu som nechala vlasy úplne odrást a sla na hnedo. Výhodou, že sa nemohlo nikam chodiť takze mi odrasty nevadilo. Ale cervenej sa celkovo ťažko zbaviť, doma si vlasy znicis
Určite to nerob keď si bola u kaderníčky, celkovo tam majú silnejšie farby a ťažko s tým robiť niečo doma