Ako sa zbaviť ploštíc?

joza52
17. feb 2014

Prosím poradte ...pred dvoma mesiacmi mi striekali celí byt m,ali sme ploštice 😠 potvrdil kožní doktor a aj som našla som zufala domovník dal vystriekať celu bytovku no nikto sa nestažuje len je ticho podla mna maju skoro všetci len každy sa hambí ,len mám nervy SOM čistotná všade poriadok všetko nove a DNES SOM NASLA LIEZT PO STENE DVE v obyvačke bala som toho tak PO POSTREKU SOM VIHODILA CELU SPALNU KUPILA VSETKO NOVE ...uz nevladzm bojim sa ze najdem zase dostane sa mi to do novej spalni čo mám,spraviť postrek asi nepomôže . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tannja
18. feb 2014

My sme sa ich zbavili jedine vyhodením dvoch nových postelí, v ktorých sme si ploštice priniesli z obchodu. Predtým som dala vystriekať celý byt, vyprala a vyžehlila som všetky doslova všetky veci zo skríň, všetko vyumývala a nepomohlo. Nasledoval ďalší postrek, znova nič, potom tretí a zase nič. Nakoniec nezostávalo nič iné len skutočne tie postele vyhodiť. Nakoniec sme zistili, že neboli nikde inde rozlezené len sa držali v tých nových posteliach. No poviem Ti, bola som zrelá na psychiatriu doslova.