Ako si dať pokoj s kámoškou?

matohanka
19. nov 2012

Mile maminky ako si mám dáť pokoj s kámoškou ktorá mi robí zle a problémy a len sa chce hádať a ešte ktomu sa mi vyhrážá???bývá somnou v jednej dedine na druhej ulici....Viete aký mám nervy a stresujem kvoli nej?Všetko ruší len kvoli mne aby som jej dla peniaze.Neviem ani za co ked viem že aj tak nezriuší nič.poradťe mi dakujem

luna22
19. nov 2012

@matohanka po prvé asi nie je kamoška ☹
ako Ti robí zle?

matohanka
autor
19. nov 2012

@luna22 ta sa vyhraza uz aj s policiou ebo ju vraj obvinujem a pritom to neni pravda

luna22
19. nov 2012

@matohanka ako ju udajne obviňuješ? Kto jej to povedal? Bud si s ňou sadni a porozpravaj sa, ak to nepomôže, tak len obmedz stretavanie

matohanka
autor
19. nov 2012

@luna22 ta ze ma zahlasuje a pritom jej nic nerobim sedim si cely cas doma

luna22
19. nov 2012

@matohanka ja stále nechápem, čo nahlasuje, prečo. Veď nápíš čo povedala, prečo sa to deje.

matohanka
autor
19. nov 2012

@luna22 si namysla ze ju ohovaram aj doma aj na dedine a ze ja si namyslam ze ma zahlasuje

lea641981
19. nov 2012

jednoducho nema na robote nic nudi sa a tak potrebuje obetnho baranka a si to ty 😒
kolko mate rokov??

katecameron
19. nov 2012

tak ja by som taku nosobu kamoskou nenazvala prec od nej 😝 schyzofrenicky

luna22
19. nov 2012

@matohanka veď to ignoruj, nič si z toho nerob. Ohovaračky vždy boli, budú. Len sa s ňou už nekamoš.Ak si jej povedala, že ty to nerobíš.

martina1703
19. nov 2012

@matohanka boze nechapem, ak ty nerobis nic zle tak co sa bojis,riadne sa s nou porozpravaj a po pripade jej vynadaj nech si uvedomi,v prvom rade sa jej nesmies bat a nechat sa zastrasovat.Ona vie ze sa jej bojis tak mozno preto vyskakuje nedaj si skakat po hlave a naser sa 😠

lea641981
19. nov 2012

to nebudu len take ohovaracky 😒 to bude volaco prapodivne 😝

matohanka
autor
19. nov 2012

@lea641981 ona ma 26 a ja mam 25

matohanka
autor
19. nov 2012

@martina1703 hej lenze ona pojde z muzovym ujcom a mu bude zalovat vies taakze preto nechcem riskovat a stale si piseme na icq

lea641981
19. nov 2012

@matohanka co si pisete? len o tom ako ta uda?tak jej napis ze jej das po papuli a ked ta nahlasi zaplatis 50euro a dostane kazde rano na prebratie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina1703
19. nov 2012

@matohanka no nechces riskovat 😎 a dokedy si chces na seba nechat kydat ja to nechapem tak to aj ty ries a nech zaluje preboha nema tam kto poriadky narobit?povedz to aj ty svojej rodine,muzovi,priatelovi atd....ked je to uz take vazne ci sa jej boja vsetci alebo co?

matohanka
autor
19. nov 2012

@lea641981 az tak nemozem zrobit le manzel uz sa chysta jak dlho tam ist za nou a jej dat po papuli lebo vtedy ma volala na navstevu a pritom som prisla v zime a fukal vietor a este som isla s malou do nej a este som 2x zvonila a tukala na okna a nic a pritom boli doma a pak napisla smsku ze nemoze bo mla navstevu a druhy den pisala ze mala zakazane otvorit ze tam nemam viacej chodit ze jej to muz zakazal.A to vsetko si vymyslela len aby som bola v tej zime a mala aby sa nachladila....aj tak bolo mala o 3 dni bola chora kvoli nej....

martina1703
19. nov 2012

@lea641981 no uz tiez som chcela napisat ze by som jej asi dala po papuli 😀 ale si ma predbehla,nepride mi to az taky neriesitelny problem,ci?Na taku asi len tvrdu musi ist 😠

lea641981
19. nov 2012

@martina1703 to bude lapaj baba 😀

martina1703
19. nov 2012

@matohanka nechaj to na manzela ked sa uz chysta,vsak to neni normalna zena 😠 a ty si ju nevsimaj a ona dolezie za tebou ale ty sa s nou uz potom nebav ukaz ze mas hrdost a vyser sa na nu.

matohanka
autor
19. nov 2012

@martina1703 aby to aj tak urobim ale ked pojde muz za nou tak pak to bude este horsie lebo sa ho boji lebo muz mal vtedy vypite a videl spravy ze co mi vypisuje a este ku tomu nas ohovaraju a tak jej muz raz svoje povedal a ona to zobrala jak vyhrazanie a od tedy sa mojho muza boji a este hovori ze sa nevie moj muz pozdravit a ze mame hlupe decko a ze sa nezname o detii postarat.Dobre nie????

sympa1
19. nov 2012

mne to pride ako keby ste mali každa o 10 rokov menej... 🙄 ved ked ma niekto sere ohovara a neviem co vyhraža sa tak sa s nim nebavim a nech si ide aj za prezidentom a neviem kym este...a nie si este spolu pisat ...to mi rpdie take pubertalne

martina1703
19. nov 2012

@lea641981 no to bude ale zeby s nou poriadky nenarobili?No ja by som si to nedala,ale kazdy mame inu povahu 😒

lea641981
19. nov 2012

@matohanka udaj ju socialke skor ako ona teba a nahlas im ze sa viac stara o teba ako o deti 😀 😀 😀 potom s tym prestane 😅

matohanka
autor
19. nov 2012

@lea641981 ale ona hovori po dedine ze my sa vraj nezname starat o deti a pritom to neni pravda....

martina1703
19. nov 2012

@matohanka hadam sa jej nechcete este zdravit za to obsieranie ved maj kus hrdost,keby na mna niekto povedal ze sa neviem o dieta postarat tak vtedy by videl nielen na papulu by dostala,to je dost velka urazka, muza nechaj nech to riesi on ked ty nevies.

matohanka
autor
19. nov 2012

@martina1703 a este ktomu povie ze moje decko je hlupe...a ze sedim len doma a ze ju taham za nos ze vraj ale ja do nej nejdem lebo nemam tu odvahu...proste sa jej bojim.a cez icq si snou uz pisat nebudem....

lea641981
19. nov 2012

😲 😲 😲 😲 😲 😲

lea641981
19. nov 2012

@matohanka tak potom zapriahnut matky a nech si pohovoria a potom nech vas spacifikuju 🙄

matohanka
autor
19. nov 2012

@lea641981 jak to myslis ze zapriahnut matky a a jak aby nas spacifikovali???nerumiem teraz

lea641981
19. nov 2012

@matohanka tak ako to pisem 😅 nech tvoja mama ak byvas v dedine kde si sa narodila a jej mama sa dohovorili a urobili poriadok tak ako inak ak sa to da 😒 nech hlavne jej mamka dohori tej tvojej kamoske 😒