Ako si dať pokoj s kámoškou?

matohanka
19. nov 2012

Mile maminky ako si mám dáť pokoj s kámoškou ktorá mi robí zle a problémy a len sa chce hádať a ešte ktomu sa mi vyhrážá???bývá somnou v jednej dedine na druhej ulici....Viete aký mám nervy a stresujem kvoli nej?Všetko ruší len kvoli mne aby som jej dla peniaze.Neviem ani za co ked viem že aj tak nezriuší nič.poradťe mi dakujem

lea641981
19. nov 2012

kde teda byvate??kamosis sa s nou od malicka??

matohanka
autor
19. nov 2012

@lea641981 ja sa zjeji mamou nerozpravam vobec ani ju nepoznam a moji rodiacia byvaju ceskej repub.ja som sa tu len pristahovala k najblizsej rodine odkial moj otec pochadza z tej dediny a tu som sa vydala aj za muza....

digysa
19. nov 2012

@matohanka

Tri veci k danej teme:

1. tvoj styl pisania....no neviem, ozaj mas 25?
2. vies zadefinovat pojem "KAMARAT"?
3. ak mas moznost, tak si najdi inych ludi na kamaradstvo.... Totiz, ak Ta kamarat zacne ohovarat a chce ta udat na policii, tym padom prestava byt kamarat.

A odpoved k otazke, ako si dat pokoj s kamoskou?- Jednoducho- ziadny kontakt. ZIadny email, ziadne stretnutia, ziadne telefonaty....jednoduche.

matohanka
autor
19. nov 2012

@digysa ano opavdu mam 25 rokou.ako zadefinovat kamarata ako to myslis?vies ja az tak po slovensky neviem co to je lebo ja nesom prava slovenka,ja som z ciech som ceška som sa tu vydala a uz tu byvam 4 roky

digysa
19. nov 2012

@matohanka Kamarat- clovek, co zdiela rovnake zaujmy, aktivity... clovek ktory ta ma rad...clovek, ktory ti je na porudzi v dobrom, ci v zlom....clovek, s ktorym sa citis prijemne, ked travite spolocny cas....clovek, ktory, ked ti ublizi, tak to nemyslel v zlom a snazi sa to opravit....clovek, ktory ta podrzi v tazkej chvili.....

Splna tvoja kamaratka tieto kriteria??? Ak nie, tak nie je KAMARATKA

matohanka
autor
19. nov 2012

@digysa neboli sme spolu osobne mozno 2x ale viacej nie,nikdy mi nic s nicim nepomohla.nezazili sme zazitky zadne spolu.ublizila mi dost vela.mysli vsetko v zlom.nepodrzaa ma nikdy v tazkej chvili iba ked sa jej sverim tak to roznese vsade a vyzveda....

matohanka
autor
20. nov 2012

zase neddá pokoja.....Musím asi ju vymazať z icq a z Fb

medovka14
20. nov 2012

Ze sa tym vobec zaoberas.... Proste to ignoruj, nepis jej, nech si ona robí co chce... Niekedy fakt nerozumiem preco sa dospelý ľudia správajú jak 5-ročne rozmaznane deti

medovka14
20. nov 2012

@matohanka ako nemôžeš vedieť co je kamarat???? Ved aj česi maju kamarát, taký rád, ako sa hovori... Nic v zlom ale vyhovárať sa ze som čech a nerozumiem 🙂))) som sa pobavila 🙂)))))))

digysa
20. nov 2012

@medovka14 Ok, posledne dve veci

1. ak teda nie ste velke kamaratky, tak na nu zabudni, do slova a do pismena

2. co sa tyka tvojho pisania....vravis, ze si ceska. Preco teda nepises po cesky???? Ved MY vsetky ta tu budeme rozumiet aj pocesky.... Ty mi pripadas, ako keby si mala uplne inu narodnost....alebo nieco ine, co tu rozoberat nebudem

MY VIEME PO CESKY citat....... naozaj.

martina00707
24. nov 2012

@matohanka sa cudujem ze si snou este pises, alebo nebodaj stretavas podla mna to nieje kamaratka.....ze ma uda ? nech lea641981 dobre pisala taku bych jej capal ze za tych 50e by mi to stalo..a potom na tvojom mieste by som ju ignorovala a nereagovala .....

matohanka
autor
24. nov 2012

@martina00707 ale to sa neda ked tu vypisuje a mna to uz sere a muz chce si snou dat radsej pokoj bo viem aka je sprosta ze ho uda ze ji ublizi