Ako si vybavím čo najlacnejšie cestovanie vlakom?

malalucka3
15. okt 2014

Ahojte kocky....viem že to sem nepatri ale momentálne sa nemám na koho obrátiť. Som z NZ ale pracujem v BA momentálne bývam tu ale chcela by som dochádzať....neviete mi povedať ako sa dá vybaviť čo najlačnejšie dochádzanie vlakom? Myslím nejakú mesačenku alebo niečo podobne.....(proste čo ma vide najlačnejšie na dochádzanie vlakom).prosím pomôžte momentálne nemám čas sa isť o to informovať. Ďakujem veľmi pekne

2712sasenka
15. okt 2014

@malalucka3 Staci 1 telefonat na informacie slovenskych zeleznic,tam ti daju fundovanu odpoved,tu mozu byt len dohady..ak mas cas pisat do MK a potom chodit kontrolovat stale ci ti niekto odpisal,tak nehovor,ze nemas cas na 1 telefonat,ten sa da vybavit aj pocas chodze alebo pocas sedenia na wc 🙂

malalucka3
autor
15. okt 2014

2712sasenka@ pozri nemam cas tam osobne chodit....ano mam cas chodit na MKlebo sedim v robote ale len tak odbehnut na zeleznice momentalne cas nemam a potrebujem to riesit.nikto ti nekazal aby si mi odpisala takze neviem preco sa tu znervoznujes z chodzou alebo mojim WC.ja odpisujem na fore len na to co chcem nie co ma rozculuje.....neprosila som ta aby si sa zapajala do debaty, su tu kocky ktore aj radi pomozu....DAKUJEM

ivka225
15. okt 2014

@malalucka3 Ale veď rada tam bola, dokonca veľmi dobrá - telefonát na ŽSR. Prípadne ešte doplním informácie zo stránky železníc (viem totiž používať Google): Ak sa chcete zorientovať v množstve informácií o cestovaní vlakom doma i v zahraničí, stačí zavolať na zákaznícke telefónne číslo 18 188. Na tomto čísle je vám 24 hodín denne k dispozícii tím zamestnancov pripravených odpovedať na akúkoľvek otázku spojenú s vašou cestou. Získate informácie o všetkých vlakových spojeniach, o prípadnom meškaní jednotlivých vlakov, cene cestovných dokladov, podmienkach využívania zliav doma aj v zahraničí.

2712sasenka
15. okt 2014

@malalucka3 Tak ked sedis v robote,tak si najdem c.na zeleznice,aj ked ti uz tu bolo dane od ivka 225,co si retardovana,ze nevies uskutocnit jeden telefonat?preboha kolko mas rokov? 😀 za ten cas co tu odpisujes uz si mohla mat odpoved zo zeleznic,jaaaj kazdy den ma prekvapi blbost niekoho..ved nikto ti nekaze nikam chodit,zober telefon to je taky pristroj s tlacitkami a vytukaj,nemozes byt predsa tak zabrzdena...sorry to som si neodpustila 😀 lebo urcite tu budes este do vecera vypisovat a cakat na tu spravnu odpoved 😀 😀 😀 😀

liz_lemon
15. okt 2014

@2712sasenka nevie telefonovat, a ani citat 🙂
ty jej radis, aby volala, a ona odpise, ze nema cas tam chodit 🙂