Ako si vyrobiť doma bublifuk?

gaby21
9. sep 2011

Doma mame, velku spotrebu bublifukov, tak som sa rozhodla, vyrobit si vlastnu napln, ale s klasickym saponatom to nie je ono, chcela som aj nieco vygooglit, ale nikde som nenasla, ten spravny pomer ingrediencii, takze mamicky, AKO SI VYRABATE BUBLIFUK? 😕

titkovamiriam
9. sep 2011

trochu vody a detsky sampon 🙂

klementina
9. sep 2011

treba dat vela jari, potom su lepsie bubliny ako original bublifuk. ale pozor na tie rozne gelove novinky ako pr. pur novy, s tym mi to vobec neslo

traktor
9. sep 2011

ja davam Jar + vodu a vzdy nam to ide..ved kto by to vecne kupoval 😀

dadis
9. sep 2011

predava sa nahradna napln do bublifukov v 1l flasi, napr. Dracik, Tesco.

wewerka000
9. sep 2011

cista jar je mega bublifuk 😉

giulianka
30. mar 2012

Destilovaná voda ........ 10 dielov
Jar......................................3 diely
Glycerín ............................1 diel
Príprava zmesi:

Miešajte pri izbovej teplote v nádobe s uzatvárateľným viekom. Pre lepšie zjednotenie zmesi sa môžu všetky zložky zahriať na teplotu okolo 80°C. Zmes ju nutné namiešať 24 hodín pred použitím!!! Nechajte zmes v uzatvorenej nádobe. Pokiaľ ju nezatvoríte, odparovaním a prachom sa zmes znehodnocuje. Výroba skutočne profesionálnej zmesi na vystúpenia, zostáva samozrejme tajomstvom, ktoré si každý bublinár starostlivo chráni. Len pre zaujímavosť: vyberáme Jar podľa času a dňa výroby, destilovanú vodu podľa výrobcu a samozrejme aj ďalšie zložky veľmi starostlivo tak, aby zmes bola naozaj kvalitná a stála. Pokiaľ chcete docieliť ešte lepších bublín, je možné pridať niektorý z komerčne vyrábaných bublifukov asi v rovnakom množstve ako Jar.
ww.bubbleshow.cz

mirka_mt
9. máj 2012

Pred každým bublifukovaním 🙂 miešate zmes nanovo? Dostali sme bublifuk, dcéra kúpenú zmes už na druhý deň vyliala, odvtedy to skúšam namiešať, ale funguje to veľmi krátko. Dávam Jar (original) a vodu, podarí sa pár bubliniek a to je všetko. Ked to chvíľu postojí, alebo dcéra s bublifukom pohrká, urobí sa veľa peny, ale bublinky nie. Alebo vyskúšať čistú Jar ako píše @wewerka000 ? 😕

nanikua
29. aug 2013
m_ij_ka
24. sep 2013

jar a voda 🙂

00000com
31. máj 2014

Cista jar je najlepsia! 😉

lencika
31. máj 2014

jar a voda istota ktora nesklame

marija1986
2. aug 2014

sprchový gel Nivea a voda v pomere asi 1:10

neater
15. máj 2015

Nivea.....7ml
Voda.....7ml
Parfem....5ml
Lak na nechty .... 5ml
Zobereme si nadobku kde chceme mat bublifuk do nadobky
Dame vodu a niveu do toho pridame parfem aby mal vôňu .
Pridame lak aky chceme a aju farbu tak lak chyti farbu

tindes
20. júl 2021

@mirka_mt treba do zmesi pridat este glycerol