• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako si vyrobiť tortu z roliek toaletného papiera?

29. marca 2009 
v prvom rade si človek musí zvážiť komu chce takúto tortu venovať,je fakt že je to sranda,ale pre niekoho to byť nemusí....mne niekto keby takú podaroval,tak sa zasmejem a berem to v poho :slight_smile:)))))))))aj ja poznám vela mojich priateľov ktorím by som to mohla dať,ale aj takých ktorích by si o mne pomysleli svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

samozrejme že bráchovi k 30tke sa ujde tiež podobná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze moja svadobna wc torta? :grinning: :grinning: :grinning:

hej bolo to z recesie, bol to jeden zo sposobov ako venovat peniaze inak ako v obalke... :grinning:
27. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj zienky, tak vam velmi pekne dakujem - za linku aj za postrehy :grinning: niektore ma fakt pobavili :slight_smile:
tortu sme robili kamaratke pri prilezitosti kolaudacie jej noveho bytu. Nakolko o nas casto vravi, ze sme "naturalisti" ;), povedali sme si, ze ucinime zadost nasej povesti a donesieme nieco netradicne. Najskor sa nam sice nepozdavalo, ze to bude darcek spotrebneho charakteru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nakoniec sme si vsak povedali, ze nanho asi nezabudne. skoda len, ze sa nam nepodarilo zohnat celofan :(, zabalili sme ju do prikryvacej folie. jedna vsrtva bola velmi tenka, museli sme dat 2, cim tortu nebolo prilis dobre vidno, ale nam sa to aj tak celkom pozdavalo ;)
foto je tu: http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=476528
kamaratka sa potesila, ani nas neposlala tam, kam slnko nesvieti :dizzy_face:
29. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markuska, celofan kupis v kazdom kvetinarstve, skoda ze cez foliu nie je nic vidiet:frowning2: ale hlavne ze sa kamoska potesila :sunglasses:
29. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bych udělal z torty toal. papier
29. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok