Ako si vyrobiť tortu z roliek toaletného papiera?

Ahoj 🙂
vie mi niekto poradit, kde by som nasla foto pripadne navod na vyrobu torty z roliek toaletneho papiera?
neviem, ci uz je na mna neskora hodina ci co, ale nic som nevygooglila :-N
vdaka!
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
zuzidr
27. mar 2009
v prvom rade si človek musí zvážiť komu chce takúto tortu venovať,je fakt že je to sranda,ale pre niekoho to byť nemusí....mne niekto keby takú podaroval,tak sa zasmejem a berem to v poho 🙂)))))))))aj ja poznám vela mojich priateľov ktorím by som to mohla dať,ale aj takých ktorích by si o mne pomysleli svoje 😃 😃 😃 😃

samozrejme že bráchovi k 30tke sa ujde tiež podobná 😃 😃 😃 😃 😃
slnieckova
27. mar 2009
kili 😎
anaxamon
27. mar 2009
ze moja svadobna wc torta? 😃 😃 😃

hej bolo to z recesie, bol to jeden zo sposobov ako venovat peniaze inak ako v obalke... 😃
maruskabautor
29. mar 2009
ahoj zienky, tak vam velmi pekne dakujem - za linku aj za postrehy 😃 niektore ma fakt pobavili 🙂
tortu sme robili kamaratke pri prilezitosti kolaudacie jej noveho bytu. Nakolko o nas casto vravi, ze sme "naturalisti" 😉, povedali sme si, ze ucinime zadost nasej povesti a donesieme nieco netradicne. Najskor sa nam sice nepozdavalo, ze to bude darcek spotrebneho charakteru :-p , nakoniec sme si vsak povedali, ze nanho asi nezabudne. skoda len, ze sa nam nepodarilo zohnat celofan 😞, zabalili sme ju do prikryvacej folie. jedna vsrtva bola velmi tenka, museli sme dat 2, cim tortu nebolo prilis dobre vidno, ale nam sa to aj tak celkom pozdavalo 😉
foto je tu: http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=476528
kamaratka sa potesila, ani nas neposlala tam, kam slnko nesvieti x-)
anaxamon
29. mar 2009
markuska, celofan kupis v kazdom kvetinarstve, skoda ze cez foliu nie je nic vidiet😞 ale hlavne ze sa kamoska potesila 😎
nobody
29. mar 2009
bych udělal z torty toal. papier
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia