Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako si založím bezplatnú stránku?

adulik75
28. feb 2015

žienky poradte kde a ako si založit bezplatnu stranku.....

ivanya
28. feb 2015

@adulik75 Bezplatnu stranku? Myslis blog?

adulik75
autor
28. feb 2015

no myslim nieco ako www.ručne a zo srdca a dat si tam svoje vytvory ci napady....už som to skusala na webnode no tam mi dovolilo dat 10 produktov a viac už za pekny poplatok

domin85
28. feb 2015

@adulik75 svoje vytvory a napady je niekolko sposobov: mozes si zalozit konto na sashe, ale jaspravim, alebo si sprav blog na blogspote- neobmedzene a krasne sa to da prisposobit, uz som na blogspote videla aj predaj 😉 alebo vyhladaj nejaku free domenu, ale tie su vacsinou rpesmerovane na free servery ktore padaju a robia neplechu...

ivanya
1. mar 2015

@adulik75 Tak ako pise domin85, skor ti odporucam blog, je uzivatelsky jednoduchsi. Alebo skus preluskat http://sk.wordpress.org

adulik75
autor
1. mar 2015

a ten blog ako zalozim

domin85
1. mar 2015

@adulik75 konkretne blogspot je sluzba od google. takze ak mas konto na gmail, gtalk alebo hocakej inej sluzbe od google, tak sa proste prihlasis cez to konto. Ked nie mozes si vytvorit, ako das blogspot.com alebo tusim aj pod blogger.com to najde tak ta hend odkaze na prihlasenie 😉 A potom si uz tam priamo nastavujes klikanim pozadie, vzhlad, odstavce cokolvek, pekne ta to navedie 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli