Ako si ženy zakladajú nové účty na Modrom koníku?

4. dec 2022

Môže mi tu niekto vysvetliť jednu vec? Ja som mala stary nick z pred 12r. Nepamätala som si heslo ani heslo na starý mail, skratka nevedela som sa k nemu dostať. Chcela som si uzatvoriť nový účet, ale nedalo sa to. Nedá sa založiť nový účet s tým istým telefónnym číslom. Preto som sa musela registrovať cez muža. Ako to robia tie ženy, čo si zakladajú XY nových nickov???? Ako to je možné? Majú 124 telefónnych čísiel???
Naozaj ma toto veľmi zaujima
(Narážam napr. Na populárnu micinku, dnes queentebel_96. Ta ma minimálne desiaty nick)

marshmellow356
4. dec 2022

Môže sa prihlasovať kľudne emailom znamená že si môže urobiť veľa mailov alebo Google účtov a tak sa prihlasovať

autor
4. dec 2022

@marshmellow356 to mi nejde do hlavy. Bez t.c. ma nechcelo prihlásiť.

janai1
5. dec 2022

@marshmellow356 bez zadania čísla sa nezaregistruješ

vroni
5. dec 2022

@janai1, pokiaľ viem, tak to číslo sa neoveruje (čiže nepríde ti overovacia sms alebo tak), takže si ho môžeš volne vymyslieť (mam rovnaký Nick už 15 rokov, vtedy nebolo treba žiadne číslo, takže možno niečo zmenili)

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vroni
5. dec 2022

@bilberryday, toto sa mení podľa sily vetra. Najprv nebolo treba číslo. Potom bolo treba ale neoverovalo sa, potom zase nebolo treba, teraz evidentne zase áno aj s overením.... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

janai1
5. dec 2022

@vroni tak vieš zle... 2. Krok v registrácii je overenie telefónneho čísla

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. dec 2022

Schválne som si teraz skúsila vytvoriť nový účet. Bez t.c. sa to nedá. Na moje t.c. sa nedá vytvoriť nový účet. Takže to pre mňa ostáva záhadou. Potrebuješ kód, ktorý ti zašlú. Takže ako to je možné? Naozaj mi napadá, či to nerobi niekto z adminov pre spestrenie tém???
Ako si mohla micinka založiť 15 nickov? Išla za mamou, kolegyňou, bratom,...? Dajte mi kód, čo vám prišiel?
Čudné. Kiežby sa tu niekto priznal ako to funguje 😅
Zaujíma ma to hlavne preto, lebo by tu nebolo toľko hlúpych a nedoveryhodnych tém. Nestrácajú by sme čas a energiu snahou pomôcť niekomu, kto sa na tom dobre baví. . .
Často sú tu vytvorene nové nízky a zakladajú ten istý štýl nových tém. Potom si deaktivujú účet, a znovu.... zvláštne.

autor
5. dec 2022

Pardon za preklepy. Dúfam že si viete domyslieť prehodené slová *nizky-nicky, nestrácajú-nestrácali....

kvetinka75
5. dec 2022

neviem, mám iba 1. Nevidím význam v tom, aby som si robila ďalší. Možno použijú všetky čísla v rodine

maribell
5. dec 2022

Veď kopec ľudí mení tel. číslo ako ponožky, tak možno aj to je ten prípad 😅 ..alebo keď sa prechádza od jedného operátora k druhému, tak máš na chvíľu iné číslo, kým sa ti prenesie to pôvodné🤷😅.

bluka2
5. dec 2022

A ide to aj so zahraničnými číslami? Lebo ja mám SIM kariet toľko, že by som aj sama so sebou mohla diskutovať...proste v každej krajine mimo EU si jednu kúpiš, keď si tam zvyčajne

autor
5. dec 2022

To som netušila, že niekto takto funguje. Ja mam niekoľko rokov jedno a to isté t.c.
Tiež v tom nevidím význam. Veď témy sa dajú zakladať anonymne. Nerozumiem, prečo niekto zaklada témy pod menom a potom si ho zruší a založí nové.

zmrzlinka2021
5. dec 2022

@autorka a ty si chces zalozit duplicitny ucet?

autor
5. dec 2022

@zmrzlinka2021 veď čítaj čo píšem ! S porozumením

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petricka22
6. dec 2022

Mne tiez pride, ze su tu umelo vytvorene nicky, zrejme si tu pisu sami admini tieto primitivne temy. Rovnaky styl pisania, podobne temy, same blbosti a fakt ma prechdza chut tu chodit, lebo mam pocit, ze sa na tom niekto strasne bavi.

valeria_h
6. dec 2022

Nerozumiem čo kto z toho má, že má viac nickov. Aj v podmienkach je, že každý môže mať len jeden účet.