Ako si zmením na klávesnici Y a Z?

24. októbra 2013 
baby poradťe, oco sa hral na pc a porobil tu nejaké úpravy y zamenil za z a z za y. ako to mám dať na poriadok? chcela by som mať y dolu na ľavej strane a z hore v strede ako som zvyknutá písať ďakujem
9. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naraz stlacis ahift+alt
9. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shift
9. aug 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak najprv pozri ci ti nezmenil dole jazyk pisania zmen ho na slovencinu ak je v anglictine mne dole na liste pise SK, ale niekedy sa mi stane ze nieco nechtiac stlacim a pise mito opacne aj ked mam SK zapnute vtedy stlacim naraz Ctrl+Shift vyskusaj mozno to pojde tak
9. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina nie ctrl ,ale alt shift som si viac nez ista
9. aug 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to ide ctrl shift vazne teraz to skusam ked to stlacim tak sa mi to prehodi a ked znova ctrl shift tak uz mi to ide normalne mozno na kazdom pc to ide inak
9. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zvlastne lebo tieto funkcne klavesy pouzivam uz 15 rokov a takuto kombinaciu som nepocula este .a som to skusala a mi to nejde.ale ved to je jedno hlavne ze si maca nastavi klavesnicu all right
9. aug 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejak to nejde, potom stlačím čo? už som z toho nervózna, lebo sa musím neustále opravovať
9. aug 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam do tretice iny spôsob zrovna pred dvoma dnami nam nas programator nieco upravoval a tiez mi zmenil z a y,tak som sa ho pytala..a na nasom compe to ide takto: ctrl + alt + F1 a zase naspäť ctrl + alt + F2..

asi to je fakt na kazdom compe inak
10. aug 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shift + alt
10. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ctrl a shift
24. okt 2013 o 17:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok