Ako spustiť zumbu fitness kinect?

1lussy1
27. jan 2012

ahojte chcela by som poradiť kúpili sme si x box a aj zumbu fitness kinect ale vôbec neviem ako to tam spustiť je tu niekto kto to má a vie mi poradiť?Ďakujem

eviska83
21. mar 2013

@1lussy1 - ahoj 🙂 uz je asi nekoro na odpoved ze? mas ju uz spustenu? ja som ju dostala pod stromcek a neskutocne ma chytila 🙂 Ako si spokojna ty?

1lussy1
autor
21. mar 2013

@eviska83 no spustit ju viem ale neviem ako dalej nechala som to tak ale inak by ma zaujimalo ako čo aby som sa dostala dalej

1lussy1
autor
24. mar 2013

ano mam 🙂

1lussy1
autor
24. mar 2013

@eviska83 ano mam 🙂

eviska83
24. mar 2013

@1lussy1 - ahoj , Neviem presne ako to myslis aby si sa dostala dalej? Ja zvycajne tancujem class- ked si mozes vybrat kratku ( 5 pesniciek) strednu (11) alebo dlhu ( 15 pesniciek - trva 1hod) - Prave sa chystam zostavit si sama lekciu z oblubenych pesniciek 🙂 Najviac sa mi paci Progress Tracker 😵

1lussy1
autor
25. mar 2013

no ja som mala zumbu fitnes ale teraz budem mat tu zumbu rush tak ked nebudem vediet ako dalej sa ti ozvem ok?
a pomohlo ti to v chudnuti schudla si?ako často to tancuješ?

eviska83
26. mar 2013

@1lussy1 - jasne kedykolvek 🙂 Ja tancujem podla moznosti - niekedy kazdy den 1 hod. inokedy len 20 min. ( podla toho ci robim alebo nie) no neviem ci mi pomohla pri chudnuti ( ale urcite ano ) ja drzim 90 DD 🙂 ale jednoznacne mam ovela lepsiu kondicku 😵