Ako ste prežili vášho prvého Mikuláša?

lolita.9991
5. dec 2010

ahojte,mam doma polrocnu slecnu,zajtra je mikulasa,viem ze to asi moc nevnima este,ale chceli by sme ju vziat na mikulasa do centra,len sa bojim ci sa nezlakne,mate skusenosti?ako tse vy prezili prveho mikulasa,sup sem s prihodami 🙂

jarunka111
5. dec 2010

@lolita.9991 môj malý mal tiež pol roka približne o tomto čase. No a náš 1. Mikuláš? Námestie som obišla veľkým oblúkom a utekala domov ☹ Musíš vedieť alebo skúsiť ako vníma ruch, prípadne, či sa jej páči vonku, keď už je tma....My to ideme vyskúšať tento rok 😉 a som zvedavá ako to dopadne 😉 Tak pekné zážitky prajem 😀

lolita.9991
autor
5. dec 2010

🙂

lolita.9991
autor
5. dec 2010

uviidme ci aj mi pojdeme oblukom domov a s revom🙂)

lenka1smejka
5. dec 2010

My sme boli 1.mikulasa doma.Tento rok sa tesime ale mala sa tesi iba na certa 😀

luciaanna
5. dec 2010

Ahojte 🙂 .
Tak my sme prvého Mikuláša obišli na sto honov 😝 , malá sa strašne bála všetkých a všetkého, tiež neznášala hluk a po tme sme s ňou radšej ani nevychádzali, Andrejka bola a ešte stále je veľký bojko (minulý rok mala v decembri 8 mesiacov). Tento rok to ideme vyskúšať do materského centra, hádam sa bude tešiť a my s ňou 😅 . Je už väčšia, rozumnejšia, snáď z toho bude mať pekný zážitok. Ak nie, poutekáme domov 😀 .

kejtty
5. dec 2010

Aj my toho roku budeme na 1.Mikuláša len doma. Myslim ze maly by sa este bal, aj hluku, aj vela ludi... a aj tak by z toho nemal nic ani on, ani my... takze o rok dufajme 😀