Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako to funguje s preberaním balíka na dobierku?

lenka26386
19. feb 2012

Baby chcela som sa spýtať , objednala som si tovar tu z koníka keď mi ten balíček dojde môžem si najprv skontrolovať či mi vlastne tá osoba poslala vec čo som si objednala? A potom zaplatiť keď je balíček v poriadku? či takto to nefunguje? Balíček je na dobierku...

katuskapd
19. feb 2012

Podla mna to tak nefunguje, asi sa to skontrolovat neda, ale to je len moj nazor, overene to nemam

macusikzv
19. feb 2012

určite sa skor skontrolovat nedá!! 😖 Musíš najprv vyplatit,a po otvorení,ak tam niečo nie je už len kontaktovat predavajúceho,a už je to len na vás 🙂 Naša pošta to neumožnuje 😖

lenkasalayova
17. apr 2013

Skontrolovať balík pred zaplatením nie je možné. Najprv musíš za balík zaplatiť a to, že ho otvoríš potom pred poštárkou neznamená, že jej ho môžeš vrátiť. Mne sa tiež teraz toto stalo, že som si objednala cez bazár, objednávala som si chodítko a prišlo mi odrážadlo, no poštárka mi ho nechcela zobrať späť nakoľko už bol balík otvorený a zaplatený. Otvorený balík už späť nezoberú, aj keď doručovateľka na vlastné oči videla ako ho otvárate. Treba to potom riešiť len z predávajúcim. Mne čo sa teraz stalo tak mi povedala predávajúca, že keď to nie je chodítko tak to predajte. Teraz nemám ani 9 € ani tovar. Napísala som jej síce, že jej idem tovar poslať späť , no nesúhlasila. Balík bol už zaplatený, peniaze dostane a to jej stačilo. To prečo vydávala tovar za niečo iné nepovedala.
Takže ak nedostaneš to, čo si si objednala tak to treba reklamovať u predávajúcej alebo tovar predať niekomu inému.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli