Ako to je s platbou ročných poplatkov u Kocha, ak sa znovu vrátim?

5. mar 2020

Ahojte, rodila som v kochu v roku 2015, avsak neodhlasila som sa, stale som ich pacientka, aj ked som tam odvtedy nebola. Chcem si zmenit gynekologa, z dovodu rocneho poplatku v Kochu. V buducnosti planujem znovu rodit v Kochu, co vsak moze byt o par rokov. Moja otazka je, ze ked sa do Kochu opat vratim, daju mi zaplatit vsetky tie rocne poplatky vedenia klientky? U mna su to roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020... Mate skusenost? Dakujem

ivkazba
5. mar 2020

V skupine pôrodnica Koch sa toto viac krát rozoberalo, tam isto nájdeš odpoveď.

autor
5. mar 2020

@ivkazba hladala som to tam, ale nejako som to nikdy nepochopila z tych odpovedi 😀

ivkazba
5. mar 2020

Tak skús napísať otázku tam, tam baby vždy rýchlo odpovedajú.

autor
5. mar 2020

@ivkazba skusala som uz davnejsie, ale tiez som nedostala jednoznacnu odpoved. Teraz som to tam citala opat a nazory sa roznia...

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maciatkolulu
5. mar 2020

Mne sa stalo to isté, chceli odomna zaplatiť asi dva roky, slušne som napísala žiadosť o odpustenie a bola mi uznaná. Takže by som.necakala a poradím ti, treba poriadne čítať všetky zmluvy, ja som si to riadne otriwskala o hlavu
..

andrea_prestastna
30. mar 2020

Ano je to tak musite doplatit ak ste neodstupili od zmluvy

lucia7933
27. máj 2020

ahojte, tiez ma ten poplatok v Kochu zaujíma lebo si chcem zmenit gynekologa, ako to je s tym roc .poplatkom prosim?? co vsetko to zahrna? plati sa aj nieco este extra? okrem toho rocneho? 🙂