Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako trávite dni na materskej?

slonik5
23. máj 2009

Tehulky, maminy na materskej, ako travite den?

mirka414
23. máj 2009

ja som mamicka skoro 3rocnej dcerky.byvame vo svajciarsku spolu s ockom a mojim 90rocnym svokrom v rodinnom domceku a mame ponika tima,macku,zajacika a maltezacika Kitty.takze staram sa o dcerku svokra zvieratka a manzelika a domcek a popri tom sa staram nieco ako operka o deticky,ktore si ku mne domov privazaju maminky a v dohodnutom case zasa odvezu domov.

murinka
24. máj 2009

ja nerobim nic 😎 mam dvojmesacnu dcerku-vacsinu casu travime na prechadzkach 🙂 a tiez vela spime 😉

veronika81
24. máj 2009

ja mám dvojmesačného synčeka a v tomto období mám skúškové 😝 (študujem diaľkovo), takže som zahrabaná v knihách a stará mama kočíkuje a kočíkuje 😀 Ale po skúškach ho snáď ani z rúk nepustíííííím 😵

alusha
24. máj 2009

ja som momentalne tiez zahrabana v knihach, lebo v piatok statnicujem 😀 ale uz sa velmi tesim, ze potom budem len a len oddychovat spolu s drobcom 😀

anarida
24. máj 2009

My sme skoro stále vonku.A keď sme doma tak Emka spí ona spí skoro stále takže sa nudím pri PC alebo TV 😝 😀

majcik
24. máj 2009

Ze neviem, co skor ... asi tak 🙂
Maly chce byt stale vonku, staviame dom, takze roboty kopec, okrem toho prace v domacnosti, takze nenudime sa ...

hasleerka
25. máj 2009

no ja tak rôzne, ráno vyprevadiť dcéru do školy, niečo navariť, upratať ... potom von s mladšou dcérou, stretnú sa s kámoškami s detmi ... poobede spíme, so staršou robím úlohy ... bud ide na niake krúžky, alebo sme len vonku na ihrisku ... sem tam niake výlety aj s tatom 🙂

sasiki
25. máj 2009

majcik podobne 😔 😀 😀 😀 ale my nestaviame, ale prerábame 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli