Ako udržaťv chladnom počasí nápoj teplý?

kiwi82
16. okt 2011

Ahojte, prosím o radu - ako riešite, aby Vaše dieťatko vonku v chladnom počasí malo aspon na tie dve hodinky zabezpečenú teplú vodičku alebo čajík? Rada by som malej kúpila termosku - temofľašku ale s takým "cicáčikom" ako je napr.na 0,5l drobčekovi ale neviem, či ničo také vobec existuje. googlila som ale nenašla som nič také termo. mám aj avent termoobal ale ako píšem radšej by som tú fľašku. nie termosku, lebo z pohárika nám to ešte celkom nejde. dakujem za rady. pekný večer.

xlucia
16. okt 2011

ked mrzne, tak moji vonku nepiju.dve hodiny vydrzia. no ale ked nutne potrebujes, tak kludne nalej do toho poarika od termosky, a podrz jej tam slamku. urcite sa chyti a mas to lacne

katusradus
16. okt 2011

kup malú úzku flaštičku 2-3 dl napr. čerínska,nasaď cicáčik z drobčeka a vlož do termosky tej polystyrénovej,2hod.ti vydrži

lucula73
16. okt 2011

ja mám termoobal tomme teppee,či ako sa to presne píše 😕 ...už tretiu zimu ho budeme mať.....mne tam čajík vo fľaške vydrží keď ideme von,dám ho teplejší,však hneď ako vyjdeme aj tak piť nebudeme a v pohode 🙂

mamutka
16. okt 2011

myslis toto?
http://www.maderna.sk/katalog/product/5349/
ten cucacik je takz tvrdsi. nie ako dudlik alebo co, treb si zvyknut, ale inak super vec

zamilovana
16. okt 2011

mam termosky s cumlíkom, funguje na rovnakom princípe ako termoska akurát ma cumlík ako na flaške... je super, čaj je dlhooo teply, stala 7 eur u nas v meste v klasickom detskom obchode... značka tam nebola akurát tam idu cumle od BabyNova

siusinocka
16. okt 2011

ja som videla taký super termo obal na flašku ťažko to popísať, ale majú to u nás v Planeoelektro taká sada s fľašou a tým obalom a je to ku tomu sodovkovaču sodastream.. skús to pozrieť, aby si vedela o čom hovorím..

pimpulienka
16. okt 2011

My mame ten kuzelny Avent termo hrnček.. Až na to, že absolutne neudržuje čajik teply ostane uplne studený ☹

aduskatt
16. okt 2011

uplne kasicka termoska a vrchnak pouzit ako poharik....a to vydrzi omnoho viac ako dve hodky, takze si poistena aj v nepredvidatelnych pripadoch

geegee
16. okt 2011

Ja som nosila caj v klasickej termoske - takej malej a ked som potrebovala, preliala som potrebne mnozstvo caju do flasky. Ziadny problem 😉

katren
16. okt 2011

Ja prelievam Dominike hotovy cajik do 0,5l flasky, na to ten netecuci stuplik(ako je na drobcekovi) a do polystyrenoveho termoobalu 😉

babulka123
16. okt 2011

nechcem robit reklamu v ziadnom pripade, len sa mi akurat tak hodila tato stranka..
ja mam zdravu flasu aj s obalom .. ked idem von zohrjeme cajik a tie 2 hodky je akurat tak pitelny.. som s nou velmi spokojna.. a aj v lete obal zabezpecil ze voda bola zas chladna { teda pre mna nie pre malu} ninka ma 0.5 flasu ja mam 0.7, komu som ju odporucila zatial bol spokojny..

http://alibeba.sk/category.php?id_category=58