Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako udržiavať prirodzene dlhé nechty?

cloviecka
25. feb 2011

Zaujimalo by ma, ci sa daju upravit prirodzene dlhe nechty podobnym sposobom ako gelove ci akrylove nechty. viem si totiz dopestovat dlhe nechty, no nedokazem si ich aj udrzat. vzdy sa jeden dva zlomia a uz to nevyzera dobre,spevnujuci lak a pod. mi na to nestaci. tak sa pytam hlavne bab, ktore si gel.ci akryl. nechty robia same, ci je mozne upravit si takymto sposobom uz aj dlhe nechty, co si k tomu treba kupit, kde to zohnat, ako si to urobit, a tak.dakujem.

monika_123
25. feb 2011

@cloviecka, ano daju sa upravovat s tym rozdielom,ze nelepis si tipy ale nanasas gel na prirodzeny nechet 😉

cloviecka
autor
25. feb 2011

dakujem, monika. mozes mi prosim napisat aj nieco blizsie, ako sa to robi a tak?

anieli_1
25. feb 2011

@cloviecka ahoj ja som robievala nechty gelovea este aj sem tam robim a hej da sa pogelovat len tvoj nechet ale nieje na 100% ci ti ten gel bude drzat pretoze tak ako sa ti poti pokozka tak aj nechty maju svoj povlak a zavisi od neho ci ti bude a aj gelov je viac druhov ja by som ti odporucala japonsku manikuru to je len taky prasok co sa ti vpracuva do nechtov a su leskle a su pevnejsie a kvalitnejsie......skus to....... 😉 keby nieco kludne sa pytaj

cloviecka
autor
2. mar 2011

anieli, a ako sa tam ten prasok vpravuje?

bobo102
5. máj 2011

na prirodne nechty sa pouziva soak off Uv gel. Ide o specialny Uv gel, ktory spevni a vyzivuje nechty. Na prirodne nechty neodporucam davat akryl, kedze ten sa miesa s liquidom, ktory nieje velmi setrny k nechtom. Soak off Uv gelom nechty nepredlzujte len natrite vyrasteny necht. gel musi ist tvrdnut do Uv lampy. Postup je rovnaky ako pri klasickych gelovych nechtoch, len tu nelepime tipy a nanasame ten specialny soak off uV gel. Ja som si kupovala taku sadu na tie prirodne nechty na http://www.top-nechty.sk/sady-na-gelove-a-akryl...
je tam dobra 36 W Uv lampa. Balik mi prisiel na treti den od objednania. Maju tam fajn system. Je to taky pruzny obchod. Dobra komunikacia s nimi..... Bola som nadmieru spokojna.

bobo102
5. máj 2011

@anieli_1
gel sa moze olupovat ak pod neho nedas primer. Ja davam na prirodny necht stale primer a gel drzi jak divy 🙂 . Cize necht jemnulinko zdrsnim, natriem primer (taky ten vo flasticke akko lak, co sa dava pod akryl, pretoze dokonale odmasti necht ) http://www.top-nechty.sk/tekute-pripravky/prime... a potom davam prvu vrstvu gelu

anieli_1
6. máj 2011

@bobo102 robila som to aj s primerom a poznam baby co presli aj desiatkami nechtarok a nedrzali im takze viem tiez svoje.........

anieli_1
6. máj 2011

@cloviecka ten prasok s takymi jak jemnymi pilnickami to je cele v sade keby si to chces kupit vies si to spravit aj sama ale ked to chces najskor vidiet robia to v nechotovom musis si zistit kde....ja ti odporucam toto ale je na tebe mozes aj pogelovat 😉

cloviecka
autor
7. máj 2011

anieli 1, dakujem ti za odpoved 🙂 , uz som si myslela, ze mi nik ani neodpovie. si zlata.dakujem

pralinka6245
9. feb 2013

ako tu už bolo spomenuté na prírodné nechty soak off gel, japonská manikúra alebo fiberglass - je to spevnenie prírodných nechtov hodvábnymi vláknami ktoré sa zalejú tekutou živicou a postriekaš to takým roztokom - aktivátorom. Je to rýchlejšie ako dávať gél, nepotrebuješ k tomu lampu a zvládne to každý aj sám doma. Nemá sa tam čo pokaziť ako pri gelových nechtoch. Ja mám overený tento obchod http://www.gelovenechty.sk/fiberglass-system/ majú tam kvalitné produkty a tiež maximálna spokojnosť, rýchle vybavenie, dobrá komunikácia.

cloviecka
autor
10. dec 2013

pralinka, napisala som ti internu postu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli