Ako urobiť penu na cappuccine na Dolce Guste?

daducha
27. dec 2009

Ahojte,

tak mi Jezisko priniesol vysnivane Dolce Gusto a aj jeden problem Nedari sa mi urobit pena na capuccine.Latte sa da urobit krasne, no to capuccino ma zlosti.Tie co ho mate, Vam sa dari?Prosim radu ako na to 😉

olinka6226
27. dec 2009

daducha najprv davaj mlieko a potom davaj kavovu cast. tak by si mala mat peknu penu. daj vediet ci sa podarilo 😉

ankam
27. dec 2009

no neviem,mne sa urobi taka pena ako na latte tak aj na kapucine.....

blumka
27. dec 2009

ako vravi olinka, kapucino sa robi najpr tak ze mlieko a potom ta druha kapsula, vtedy je super pena

denduska
27. dec 2009

no mne sa dari, presne tak ze najprv mlieko a potom kava....

dobry darcek ze? aj mna mal Jezisko tak rad 😵

daducha
autor
30. dec 2009

tak sa mi to podarilo, omylom som dala mlieko az ako druhe..
- denduska aj mna lubi 😵 ,aj ked najprv tolko frflal,ze mi kavu casto nepijeme a tak, no a ten Jezisko ju chce teraz rano kazdy den 😀

denduska
31. dec 2009

no aj u nas sa nejak zvysila spotreba 😀 a zrazu zacal aj on a dokonca viac nez ja 😅

luci
31. dec 2009

ja som ho dostala na jeziska ,ale pred 2 rokmi....odvtedy u nas fici 🙂

peika
24. dec 2010

Ahojte....DG pristal aj pod mojim stormcekom no nemam zatial z neho taky pozitok ako ostatni co itavam po forach xDD je vychvalovany co nepochybujem len ja asi chybim...potrebujem pomoct. Hoci je to ovladanie naozaj jednoduche mne proste z neho nevyjde alebo mi nepripravi chutne ..ale vodove veci .......nerozumiem tomu, niekde musi byt chyba! .DD

maruska24
28. dec 2010

peika a robíš si kávičky podla návodu? lebo ak áno a aj tak ti to nejde tak ako má, tak choď to do obchodu vrátiť, nech ti vymenia. Možno je chyba z výroby a prístroj neurobili tak ako mali. Mňa tiež pred dvoma rokmi takto ježiško obdaroval a bol to doteraz najlepší darček pod stromček, svoje DG milujem a obávam sa ak sa pokazí.

lucka369
28. dec 2010

Ahoj babenky 🙂
Potrebovala by som poradiť ohľadne Dolce Gusto.Keď tam dám tu kapsulu na prípravu kávy a spustím prúd vody tak on sám sa vypne ked už bude káva pripravená alebo to musím ja sama ten prúd vody zastaviť.Ja viem že to je čudná otázka 😀 ale nikde v návode som sa o tom nedočítala...
Ďakujem za odpoved

denduska
28. dec 2010

lucka musis ju zastavit ty sama 😉

lucka369
28. dec 2010

@denduska ďakujem 🙂
to by som zbytočne čakala kým to prestane tiecť 😀
a ktorú príchuť máš ty najradšej?

mitinka
28. dec 2010

Ahojky my sme pred 2rokmi kúpili mojim rodičom na ježiška dolce gusto a oni pre zmenu ten úzky tento rok nám 😀 😀 Veľmi sa teším a neviem si lepšiu kávu ani predstaviť.Pila som ju ako tehotná aj ako kojaca a pijem ju stále.... Dr mi povedal,že to nieje len káva ale veľa mlieka a trochu kávy a že to vobec nič pre bábo nieje,.... Iba ako kakao 😀 mňáááááááááááám 😀 😀 😀 Ja tiež nemám problém s penou,Vždy dám najprv mlieko a dám ho čo najviac a potom až dávam kávu a zatiaľ sa mi to vždy podarilo 😉 Až ti to nepojde ja to niekedy aj tak skúšam,že šálku dám čo najdalej,aby to dobre špliechalo 😀 a potom je tiež taká istá a niekedy jej je aj viac len sa s tým pohrať 😀 a keď robím latte tak na vrch som si kúpila karamel čo sa dáva na zmrzlinu a trošičku to polejem a nasypem škoricu mňááááááááám 😀 a najlepšie to je s vanilkovým latte 😉 😀

denduska
28. dec 2010

@lucka369 ja mam teraz Cafe au lait - buon giorno (alebo tak nejak 😅 ). Ale v podstate vacsinou vsetky s mliekom striedam. MM zasa bez mlieka 😀

lucka369
28. dec 2010

@denduska skúsila si už ten ľadový čaj broskyňový?a ktoré Dolce Gusto máš ty?Ja som dostala na tieto vianoce to dolce gusto krups 😵 a hneď som si ho zamilovala

kaja73
28. dec 2010

Aj my sme si ho dopriali na Vianoce a je super.U nas fiči aj cokolada aj nesquik,no a jasne že capucino a mocca.Mnam.Ja som taka cokoladova. 🙂

mykky
25. júl 2011

Ahoj aj ja som dostal DG krups, ale na narodeniny. Mňam, len škoda, že tú vodu nestopne sám. Ja dávam presne dávku vody, ako píše v návode.Najprv na jednu kapsulu a potom na druhú.To je dosť blbé, že si to samo nestopne, hlavne ak robim viac kávy, ale tá chuť potom stojí za to. 😉