Ako ušetriť na festivale?

18. júl 2023

S priateľom sa chystáme na Grape, ešte sme neboli na takomto veľkom. Keďže som počula aké pálky si pýtali na Pohode, rozmyslala som nad tym ci sa da nejako usetriť na jedle pití + alkohole. Viem nesmú sa brať sklenené nádoby. Skôr ma zaujímajú vaše rady, aké jedlo si brať alebo pitie aby sa to tam nepokazilo atď atď.

ninusa221
18. júl 2023

Rezne chleba a dať do prenosnej chladničky

kvetinka75
18. júl 2023

klasika - rôzne paštéty, konzervy, pečivo, zelenina.

rude_baby
18. júl 2023

Na festivaly chodíme, ale ešte sme neprišli na to, ako ušetriť 🤣 prenosná chladnička ti nebude chladiť 2,3 dni... Ok, dá sa zobrať dačo suché na jedenie, ale na tom sa vydržať nedá a aj tak si kúpiš jest v areále. Teoreticky ešte pred programom vybehnúť najesť sa mimo areál na normál obed. Na väčšine festakov ta do areálu nepustia s fľašami, takže vodu, pivo, chlast musíš kúpiť tam. Príp sa naštartovať v stane 🍻

vanilkovazmrzka
18. júl 2023

Mozes odist z arealu do mesta a nakupit/najest sa tam. Nemusis si kupovat napoje, ale capovat si pitnu vodu, ktoru mas zadarmo. Nemusis ist na ziadnu platenu atrakciu.

basulaak
18. júl 2023

Raz denne si vybehnut do restiky mimo areal, v ramci vyletu, dokupit nieco suche v obchode. Okrem toho mozes vyuzit aj tamojsiu keramiku. If you know what I mean…

babulkomale
18. júl 2023

Cyklisticka strava v tube a prerusovany post 😂

autor
18. júl 2023

Jasne ze si aj tam nieco kupime len ked som videla ze nejake malinke zemiaciky na mesiaciky s dresingom v papierovej miske stalo nejakch 9.90 na pohode co to ma hodnotu 1€ dačo je celkom palka 😀

autor
18. júl 2023

Ale dakujem 😊

evkamotka
18. júl 2023

Pit mozes pitnu vodu z pristavenej cisterny.
Jest mozes suchu stravu z domu (pasteky, zelenina, pecivo) alebo sa ist najest mimo areal/nakupit si mimo areal do beznych potravin

nickpick
18. júl 2023

vezmi si tvrdsie ovocie - jablka, hrusky, banany, alebo susene ovocie (datle, banany, jablcka), ryzove chlebiky, musli tycinky, vies tym preklenut prestavky kym sa dostanes ku kupovanemu jedlu, ak idete autom vezmite si mineralku/dzusy…ja som mala vzdy pri sebe jablko ked uz na mna isiel hlad…ked nebudes prilis hladna nebudes kupovat somariny po stankoch, inak pozrela som si zoznam gastroprevadzok na grape, samy burger, ak mozem odporucit tak phockaren - take pho bo (polievka) je fajn - pomer cena/mnozstvo/kvalita….muranske buchty su tiez chutne….

lunkaevka
18. júl 2023

Na Grape ťa s vlastným alkoholom nepustia, aj keď bude v plaste. Kontrolujú tašky, všetko a aj čuchajúú k nápojom, či je to ozaj nealko - vlastná skusenosť . To iba na Pohodu si môžeš doniesť všetko vlastné, ale nesmie byť v skle.

viestta
18. júl 2023

Instantne polotovary do ruksaku, vriacu vodu vyrobis aj z tej co bude z cisterny, staci turisticky varic a esus. Clieb vydrzi, celozrnny toastovy z lidla mam odskusany, 4 dn vydrzal aj otvoreny, pasteky, konzervy (ked mas esus a turisticky varic, tak madarsky gulas v konzerve zohrejes)