Ako vyčistiť sedačku?

cloviecka
16. mar 2013

Ahojte, zvazovala som, ci to dat do otazok alebo tu, no napoko som sa rozhodla pre diskusiu sem, aby sme si mohli vymenit susenosti.
Potrebovala by som dokladne vycistit sedacku, na ktoru uz nestaci obyc cistenie saponatom ci nejakym suchym praskovym cistenim, jednoducho ostavaju na nej flaky dokonca akoby aj len z vody ako schne. rada by som sa vas opytala na vase skusenosti, trebars oplati sa objednat vysokotlakovy cistic, co taka sranda stoji alebo su aj nejake ine moznost? dakujem za vase nazory a skusenosti.

grundia
16. mar 2013

Podla toho z coho je.Cim ju mas potiahnutu,koza,normal nejaky potah?Daj ju vytepovat

awalancha3
16. mar 2013

daj sedacku vytepovat, nestoji toi vela...a hlavne potom sedacku poriadne narti alebo nastriekaj tekutinou na baze nanotechnologie, potom na nu mozes liat cervene vino, cokolvek a nezaspini sa....

lilitela
16. mar 2013

@awalancha3 a to sa da aj na textilnu sedacku? Kde to kupim? Neni to nejaka strasna chemia kvoli detom?

awalancha3
16. mar 2013

@lilitela ...nie, nie je...... ziadna toxicita....ja mam tym nastriekany kocik, altanok, tehly, ktorymi je oblozeny dom..... skratka vsetko.... ideme to predavat, tak mame doma vzorky na rozny material a zasnem..... zatial ale nepredavame, myslim, ze je na nete nejaka svajciarska firma s nano technologiou....

awalancha3
16. mar 2013

@lilitela
http://www.nanotechnologia.sk/ su tam aj videak tomu... boze, robim vlastne reklamu konkurencii 😨

lilitela
16. mar 2013

@awalancha3 no viem ze existuju opalovacie kremy s nanocasticami a isty cas bol s tym problem ze castice su tak male ze dokazu vniknut az do bunky a zlikvidovat ju kedze su tam ako cudzie teleso takze preto sa pytam ci tu nehrozi podobny problem

awalancha3
16. mar 2013

http://www.nanotechnologia.sk/ochrana_textil
toto je konkretne na textil....mne ked kvacne spinavy sneh na kocik, tak sa v podstate z neho zosmykne...a vecne mi na dlazbu pustali vtacikovia bobule z diveho vinica a to sa zazralo...a uz je tomu po natreti koniec....

awalancha3
16. mar 2013

@lilitela .....uff, tak priamo na pokozku by som teda neaplikovala... na textil, po cca 1 hodine po zaschnuti uz nano drzia a neprechadzaju, ani sa neodliepaju...

lilitela
16. mar 2013

@awalancha3 to by bolo super keby som uz nikdy nemusela prat a upratovat 😉

cloviecka
autor
17. mar 2013

mam textilnu sedacku. kolko stoji take vytepovanie? neostavaju potom flaky po zaschnuti?

cleanmam
18. feb 2016

Jednoznacne vytepovat vela ludi robi chybu ze si to robia sami apotom im ostanu flaky dovod je ten ze ta necistota bola vtreta do textilie a nie vytiahnuta ziadne nanotech len vytepovat ak chcete dohodim tepovaca roni komplet sedavie supravy za 20€

simonadurdiakova
16. júl 2016

@cloviecka jednoznacne vytepovat ja tepujem ked chces daj vediet

cleanmam
18. júl 2016

@cloviecka tepeovanie stoji okolo 20€

denca76
1. mar 2017

@cleanmam ahoj môžem poprosiť kontakt na tepovača a odkial je ? dakujem

cleanmam
1. mar 2017

0919 268 701

denca76
4. mar 2017

@cleanmam dakujem