• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vymažem správy na facebooku?

15. januára 2015 
ahojte neviete niektora ako vymažem spravy na FB? vymazala som okno ale oni sa ukladaju a tam sa daju len archivovať.dakujem
25. sep 2012 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka062 ahoj, spravy mozes vymazat len v okne a potom zo sprav, ale ked znova zacnes pisat s tou osobou tak sa ti stale budu zobrazovat cela konverzacia odzaciatku, to nevymazes nikdy, len ako vravim v chate konverzaciu ze budes mat ciste okno, a potom hore nalavo v spravach krizikom hned nazactiaku spravu, teda ze nebudes mat vidno osobu s ktorou si si pisala, ale ked si zacnes znova pisat vsteko bude vidno.. hore v sprave...

snad som ta nezamotala, troska som to pisala ako debilko :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ale ano, da sa tam vymazat aj cela konverzacia. :wink:
25. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
klikni na spravu ktoru chces vymazat a v pravom rozku mas ze spravy, akcie. klikni na akcie tam mas moznost delete conversation alebo vymazat konverzaciu
25. sep 2012 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
a do budúcnosti - prestať používať Facebook. Ak niekomu chcem niečo povedať, e-mail úplne stačí.
25. sep 2012 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Klikni si na správu, ktorú chceš vymazať, tá sa ti otvorí, vpravo máš také okienko Akcie a tam daj vymazať správy :slight_smile:
25. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako ich zmažem všetky naraz ale úplne všetky nech to nemusím preklikávať ako jebko
3. feb 2014 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daju sa vymazat spravy tak ze ich tam nebudem mat ani ja a ani oni ??? je to velmi potrebne !!!
22. nov 2014 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tamruska ak slo o konverzaciu, tak ty u seba tie spravy vymazes, ale ostatnym ostanu, museli by ich vymazat aj oni
22. nov 2014 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
neda ;)
15. jan 2015 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dá sa vymazať konverzácia ,ale druhá osoba aj tak bude vidieť všetky správy. :wink:
15. jan 2015 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to