Ako vyzerajú kúpele Kováčová?

blackgirl1
7. aug 2016

Dobrý deň, mám ísť do kúpeľov do Kováčovej a chcem sa spýtať, ako to tam vyzerá na detskom oddelení? Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC, alebo sú spoločné na chodbe? Ak by ste niekto mali fotky, ako to tam vyzerá, mohli by ste pridať? a tiež sa chcem spýtať, ako tam funguje škola a či sú tam aj pre deti povolené vychádzky. Ďakujem 🙂

sara07
7. aug 2016

sprchy sú na chodbe, na izbe sú dve deti + dve maminky,súkromie žiadne , zastavil sa tam čas doslova , ako velké dieta máš
inak kováčova marina si daj do vyhladavača a ukáže ti foto
do bazéna doporučujem šlapky alebo kupacie botky, jednak sa dosť šmýka a jednak sem tam sa plesen chytí
inak dost deprimujúce prostredie aspon na mna to tak pôsobilo ked som nosila veci kamoške čo tam bola na pobyte s maličkou

blackgirl1
autor
7. aug 2016

pozerala som tam, ale moc tam tých fotiek nebolo. Ja mám 14 a viem, že toto je stránka pre mamičky, ale sem sa človek vždy dočká odpovede, tak preto píšem sem 🙂 Tak z tých spŕch som sklamaná :/

sara07
7. aug 2016

na chodbe pred oddelenim je wifi, je tam aj bufet s koláčmi a všetkým čiže hladom neumreš, Ja som videla len oddelenie s cca 4-10 ročnými, a tam v prostriedku taká herna alebo sušiaren neviem ako to nazvat a po bokoch dve izby ,
však sa zamkneš na sprchách, v areáli je dost zelene aj lavičiek kde sa dá posediet vypadnút z tade
vychádzky neviem či sú ale je to v dedine nemáš kam vypadnúť ani, je tam kupalisko, potraviny, dedina doslova, cca každú hod ide bud do mesta Zvolen len ak ti dajú dve hod vychádzky to nestihaš

blackgirl1
autor
7. aug 2016

ďakujem 🙂

zuzana33333
7. aug 2016

Ja som bola dost sklamana,izba na ktorej som s dcerkou byvala bola malicka a to tam bla ste jedna mamina s dietatom.Ziadne sukromie,sprchy wc na chodbe,mala skrina na veci,postel ako v nemocnici,ziadny komfort a to sme tam boli az 28dni

blackgirl1
autor
7. aug 2016

no, ja idem tiež na 28 :/ tak dúfam, že tam nebude až tak zle