Ako zachrániť tieto legíny?

laur_nanna
25. jan 2021

Ahojte baby, poradili by ste mi ako by som mohla tieto legíny zachrániť? Prišli mi akurát tieto legíny s týmto rýchlikom :/ dá sa to nejako zašiť? Nemám vôbec s týmto skúsenosť či sa to nejako dá zachrániť... Ďakujem za rady

ivver
25. jan 2021

To máš nové?

laur_nanna
autor
25. jan 2021

@ivver kupovala som z druhej ruky. :/

laur_nanna
autor
25. jan 2021

Všimla som si, že aj nové legíny majú takýto pásik. Napríklad tieto z MP. Keby som ho pretiahla až hore k zacinajucim vrubkam? Možno by to nevypadalo zle, len či by som neurobila ešte väčšiu dieru...

evaachesa
25. jan 2021

Ak nemala v inzeráte uvedenú túto vadu, žiadala by som peniaze späť a zaslala ich na náklady predajcu. Už som tak posielala a predávajúca s tým nemala problém

laur_nanna
autor
25. jan 2021

@evaachesa bola ochotná mi vrátiť peniažky, ale odmietla som , je to moja chyba, mala som sa opýtať aký je stav... Ale o peniaze mi nejde, skôr o to ako ich zachrániť, pretože sú dosť kvalitné a bolo by mi ľúto ich nevyužiť :/

evaachesa
25. jan 2021

@laur_nanna tak to je iné...keby si skúsila skrytý steh? Bude to vyzerať že to tam má byť

laur_nanna
autor
25. jan 2021

@evaachesa pfuhaa, to neviem či by som zvládla. Nie som moc nejaká šikovná v šiti, nutné zašijem ,samozrejme, ale takto experimentovať. Jedine ak by som to nejakej skúsenej krajčírke zaniesla 🙂 ale tiež jedna z možnosti, ďakujem moc si to vážim

evaachesa
25. jan 2021

@laur_nanna no veď toto z ja by som si tie netrúfla...hlavne nie ručne 😅 fakt len ku krajčírske najlepšie 🙄

luciannka83
25. jan 2021

Nechaj tak a neries to nijak. Este viac to zviditelnis. Mozno to tak ma byt, ked yo je presne v strede.