Ako zafixovať gelové nechty bez lampy?

lucy1801
25. okt 2019

Zdravím, mám gel lak a chcem sa spýtať ako ho zafixovať keď nemám uv lampu?

evinqua
25. okt 2019

@lucy1801 existuje nan vrchny gel lak

lucy1801
autor
25. okt 2019

A keď to zafixujem priesvitným lakom?

lubisvecko
25. okt 2019

@lucy1801 podla mna sa to neda lebo to patri do uv lampy aj ten vrchny gel lak sa dava tvrdnut do lampy, priesvitnym lakom rovnaky ucinok ako keby si das klasicky lak osupe sa to za tyzden

00kvetinka00
25. okt 2019

už v nazve produktu je GEL čo znamená že určite musí do lampy ..... gél nestuhne len tak na vzduchu .....

sonicka96
25. okt 2019

Bez lampy ti to bohužiaľ nestvrdne 🙂

lucy1801
autor
25. okt 2019

Okej, pre istotu som sa spýtala 😉 ďakujem

lucy1801
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mahamaradadada
25. okt 2019

Dobrý večer vedel by mi niekto poradiť aku UV lampu .. brúsku na nechty ...atď si mám kúpiť ?podľa čoho to mám vyberať vopred ďakujem za odpovede 😇

sonicka96
25. okt 2019

@mahamaradadada podľa toho koľko chceš dať za lampu 🙂

mahamaradadada
25. okt 2019

@sonicka96 tak nie zas majlamt tak do 30 ..
40 to budem robiť mame sebe sestrám nikomu inému

00kvetinka00
25. okt 2019

@mahamaradadada tak na take treba pocitat 100e minimalne ak chce clovek ako taku kvalitku

mahamaradadada
25. okt 2019

@00kvetinka00 tak to už mi príde dosť keby to robím pre celú verejnosť že sa mi to vráti ale takto medzi nami v rodine... každopádne ďakujem 😇

00kvetinka00
25. okt 2019

@mahamaradadada ak sa kupi lacna lampa zo zlimi svetlami gel sne vselijako ... nehovorim ze nenatrafite aj na lacnu co pojde ale tie ziarivky v nutri je lepsie najst o trosku kvalitnejsie akonahle sa da lepsi gel vie to urobyt sarapatu ...... alebo teda v malych vrstvach viac krat naniest zo zas zoberie viac casu ........ a bruska ano da sa zohnat aj za 20e napr aj v lidli mavaju ale poviem takto mam tu brusku a teda brusi sa snou ten gel tazko a dlho a tiez tteba sa snou naucit narabat (ma slabe otacky a slabe nastavce dlhsie to trva ) ........ ak nechcete netreba investovat vela kludne aj 40e spolu lampa aj gel ...... ale mam s tym skusenost ..... lampa s lidla po 100 zapnutiach uplne zblbla TRUSCADA Gel (co je dost kvalitny gel) zle tvrdol lebo to svetlo proste nesietilo ako malo ..... a bruska s tou som sa natrapila aj zo 40minut aby ten gel zbrusila do tvaru aky som potrrebovala .......

smajcii
25. okt 2019

@mahamaradadada Ahoj, ja mám lampu za 10 € z aliexpressu a brusku tiež tak nejak 🙂 a som nadmieru spokojná 🙂 sú presne také isté ako sa dajú kúpiť na slovenských e-shopoch, kde stoja 30 € a vyššie 🙂

mahamaradadada
25. okt 2019

@00kvetinka00 ďakujem vám veľmi pekne za radu tak skúsim pozrieť niečo ...a pokým sa to ešte naučíme robiť to bude sranda a ďakujem skúsim pozrieť ten gél

mahamaradadada
25. okt 2019

@smajcii ja mám šťastie ...mne by to prišlo rozbite to sa bojím kúpiť

mahamaradadada
25. okt 2019

Čím viacej tých W tak tým lepšie že ?

smajcii
25. okt 2019

@mahamaradadada No keď si to takto povieš 😁😁 za tie eurá to stojí risknúť a navyše ak by nefungovali, tak predajca vráti peniažky 😉

mahamaradadada
25. okt 2019

@smajcii ďakujem 😇😇tak skúsim pozrieť aj Ali 😀z tade som už objednala pilníky 😂😂

00kvetinka00
25. okt 2019

@mahamaradadada aj na ali sa daju najst ..... moja nechtarka ma s tade ale ma ich len pol roka a potom kupi nove ...... take "profesionalne" su drahe a tiez ich nechtarky menia casto alebo aspon svetla v nich ...... ale treba dobre pozistovat ..... aj sa rozhodnut ci priplatit si o cca 5e viac a mat lepsiu vec s ktorou sa clovek menej naroby ....... ttreba hladat .... spravila som to aj ja kupila lacne veci pritom som mohla o30e priplatit lepsie veci si a nemala by som tolko nervov ..... nakoniec som to vzdala a chodila aj tak nechtarke nemala som nervy na to

00kvetinka00
25. okt 2019

@mahamaradadada a tiez nezabudnut mat dobry kvalitnejsi gel stavebny a ak tak aj kamuflaz ...... mne sa oscedcil taky stredny ani husty ani riedky ...... nie s ali racej daka znacka co aj nechtarky pouzivaju aby nerobil sarapatu na nechte

mahamaradadada
25. okt 2019

@00kvetinka00 tak ale toto by sa používalo o dosť menej ako nechtarky to 3 osoby raz za mesiac ...áno máte pravdu len 5e hore dole a 70e už nie je hore dole ...aspoň u mňa

mahamaradadada
25. okt 2019

@00kvetinka00 čo sa týka laku tak to z Ali nie to už fakt taký lepší

smajcii
25. okt 2019

@mahamaradadada určite skús, ja ju mám už roky a ešte som nemenila ani žiarovky, vytvrdila mi už gély aj gellaky, naozaj spokojnosť 🙂 a pilníky sú z alie tiež fajn 🙂 gély a vsetko tekuté čo priamo preniká do nechtu na alie nikdy neobjednavam, volím radšej naše overené značky

mahamaradadada
25. okt 2019

@smajcii ďakujem ❤️😇