Ako získam peniaze spať od predávajúcej?

katka11051974
7. aug 2017

Dobrý deň. Chcela by som sa spytať, že ako je možne od jednej predavajucej , vola sa robiemi. Kupovala som od nej. Poslala som peniaze a ani sa neozyva už treti tyžden. Žiadne vysvetlenie. Keď ma problem poslat mi balik, tak mohla aspon napisat.
Dkujem. Katka11051974.

denisa098
7. aug 2017

Ja cakam uz tri tyzdne ale od niekoho ineho,takze drzim palce.Este pockaj do stredy,mohol sa im internet domrvit a ked nic napis do hodnotenia,sa potom prebudi mozno.

katka11051974
autor
7. aug 2017

Snad sa zobudi ešte. Môže sa stať problem, len neverim tomu, že sa ozve. Vraj je spolahliva a rychla, tak je to zaujimave. Držim palce aj tebe, aby ti poslali.
Katka 🙂

dominika6
7. aug 2017

@katka11051974 hodnotenie napíš hned..3 týždne? to by prišlo aj z Afriky

denisa098
7. aug 2017

Ja som uz napisala som cakala dva tyzdne teraz slubovacky,ze posle peniaze,myslim,ze mozem snivat... a cakam a cakam a cakam uz ma peniaze od 20 teho jula a ja cakam a cakam

katka11051974
autor
7. aug 2017

Napisala som hodnotenie. Ja si tiež myslim,že nič z toho nebude. Cakam , cakam len sa nedočkam. Ja som posielala 22- eho jula peniaze. Snad keby odcestovala na dlhšie, mohla napisať. A nie takto. No môže sa hambit , že takto okrada ľudi.

katka11051974
autor
9. aug 2017

Už sa ozvala predavajuca. Vratila peniaze, takže všetko ok.

wowi
7. sep 2017

Ahojte! Aj ja mam podobni problem ale opačne. Dostala som peniaze, kupujuca zvolila obycajnu poštu. Ja som to odoslala ale ona tvrdí že nedostala. Žiada rešenie a neviem čo navrhnuť. Ide o 11€+ 1,65€ poštovneho. Toľko krát už ma klamali že neviem dôveriť. Na postu nevratilo nič. Poštárka tvrdila že môžu stratit baličky počas Prepravy. Lutujem kupujucu ale prE mňa nie je jedno