Ako zistím meno človeka, ktorý mi volal?

mucino
1. jún 2008

Poradte prosim ako zistim meno cloveka ,ktory mi napisal smsku a mam jeho t.cislo ale meno neviem?Musim surne zistit jeho meno.Dakujem

cocacola
29. júl 2008

Tak uz ziadne rady? Ziadne www. adresy? Nikto nic nema? Viem, ze je to cislo ma zenska, s ktorou mal nieco moj manzel.....

wladka
29. júl 2008

cocacola.. nic proti tomu, teraz idem pisat odvesny.. naozaj ti to stoji za to, aby si vedela kto to je ?? zvedavost je silna, mas chut ist za nou, zbuchat ju o hlavu, nakricat ze je stetka, ze ti ukradsla muza.. ale urobis akurat zo seba "hysterku" .. pritlac na manzela, ci sa este stretavaju.. ked zatlka, sudim z toho, ze ta nechce stratit, ale ona rezerva este dobra, ale bacha na to, aby sa s nou dalej nestretaval.. a ak sa nestretavaju, mohol to byt ulet, bezvyznamny.. nic si z toho nerob, a na tu zensku sa vykasli, nestoji ti za to, a ty?? mohla by si tiez zmenit trosku ten styl zivota, co si mala doteraz, dopraj si viac toho pre seba, hlad na seba a na svoje dobro, a na muza kasli z vysoka, a neries nejake cislo.. ja viem, ze chlapi konaju pudovo, ze im staci ukazat,to co im ulahodi, a su jak zmyslov zbaveni 😠 .. ale vacsinou im ide o sex, city tam nie su.. nehovorim jak mudra, neradim ti, v tej chvili tazko radit.. ale vravim, ze som to zazila.. tak pretopisem..robila som chyby, a hovno z toho.. az ked som zacala viac na seba kukat, ako na nho.. tak to zbadal, a uz bolo neskoro.. potom sme sa rozviedli, a teraz?? prosika, hned sa vratit.. ale pssst, robi mi to dobre, tusim mam teraz navrch 😉 , a ten?, nech sa trapi 😀 ..

ma_se
30. júl 2008

wladka mas cistu pravdu,cim viac bojujes o muza tym viac sa od teba vzdialuje...neoplati sa bojovat,ale ukazat,ze sa da zit aj bez neho...tiez som zazila s ex nieco podobne,radili mi aby som sla za tou k...a vynadala som jej,ale ja som to neurobila,lebo by som sa len ponizila,sla som az vtedy ked ma vyslovene tahal za nos a tvrdil,ze nema nijaku a ja som uz na 100%vedela aj meno aj adresu...a co myslis pomohlo?ani omylom,tak som podala na rozvod...s kur...je to uz dlha doba,a uz ma to prebolelo...na stastie 🙂

capyy
30. júl 2008

ahojt aj mne vola uz asi dva mesiace neake cislo a vzdy ked to zdvihnem tak je na druhej strane ticho. je to strasne unavujuce a iez neviem co mam robit tak vyskusam niektore rady.

najjulinka
30. júl 2008

Tak u nášho operátora pevnej linky kludne na ich www tel. zozname podla císla mi vyhodí aj meno a adresu... 😨

nguyen
30. júl 2008

zistenie cisla ak poznas meno a adresu sa da u operatora ak nema utajene cislo, zistit meno z cisla sa robi cez policiu, ina moznost myslim neexistuje.
ale mozno blba otazka, ked as cislo tak mu zavolaj a spytaj sa ako sa vola 😀

wladka
30. júl 2008

mase 😉 ..aj mna.. 😀 chvalabozku 😀 ..ale dlho mi to trvalo 😒

nguyen, to je dalsia moznost.. ale ona asi vie cislo.. mozno by som skusila nejaku fint-.volat z pevnej, z inej, nei z domu.. a ze tu poistovacia aentura, vase meno poprosiim??.. 😀 stipka herectva dobra 😉

nguyen
30. júl 2008

jasne wladi, stipka fantazie, stipka herectva a je to, ja ked som bola puboska tak som si vzdy nasla sposob zistit nezistitelne, raz som dokonca "podplatila" brata aby zavolal na pevnu linku k chalanovi co sa mi pacil v case ked som si bola ista ze nie je doma a jeho rodicom nakecal ze je jeho kamos (vymysleli sme si meno) a ze s nim (s tym mojim idolom) potrebuje surne hovorit ci mu nemozu dat cislo na mobil 😀 😀 😀 dnes sa len chytam za hlavu aka som bola trafena ale stalo to zato, specialne v tomto pripade to nakoniec vypalilo presne tak ako som si predstavovala 🙂 take ucel svati prostriedky 😀 😀 😀

wladka
30. júl 2008

😀 😀 ty betarka!

my sme zas hladali v zoznamoch.. ak bol zajacik - priezvisko, tak sme volali, ze sme firma, co predava mrkvy 😀 ..alebo nieco ine.. 😉 kopec toho.. 😀 😀

ma_se
30. júl 2008

vladka...aj mne to dlho trvalo,lebo som ex milovala... ☹

emjee
3. nov 2008

moncika15 • snž • Včera o 23:01
prosim, neviete kde sa da vyhladat podla cisla uzivatel?
kamarat ma poziadal o radu, lebo ho niekto prezvana a ked tam zavola tak nezdvyha 😒 ani z cudzieho cisla.
nasli sme len telefonny zoznam kde si zadas meno a najde ti cislo...

dakujem 🙂

martek • Včera o 23:03
co zkusit pana Googla? 😉

minkak • 1d • Včera o 23:08
moncika skus kuk sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😉

sona28 • 2d • Včera o 23:38
moncika, pockaj par dni, zavolaj tam z ineho cisla, pripadne popros niekoho, aby zavolal za teba. Ja saom tak volala za znamu, povedala som ahoj, Anka, to si ty? a dotycna, nie tu je Simona. a ja sorry, to bude omyl 😀 😀 😀 a uz sme vedeli o koho ide

moncika15 • snž • Včera o 23:59
nejedna sa o mna a skusal volat aj z ineho cisl- nedvyha 😒

moncika15 • snž • Dnes o 00:14
a nevygooglila som zidnu stranku kde sa da hladat podla cisla meno. vzdy len opacne 😒
martek, ak vies najdi 😅

dakujem

simply.vero • Dnes o 01:52
moncika, zkus vygooglovat přímo to číslo, někdy se zadaří (když je to nějaké "veřejné", jakože z úřadu, z firmy, která má webové stránky, nebo tak něco)

jinak telefonní seznamy, ve kterých se dá hledat přímo podle čísla jméno, existují, ale jsou zpoplatněné, pokud vím, a taky ta služba tuším není dostupná každému

s.arik • 1d • Dnes o 03:10
no, já si jednou zadala do googlu pracovní mobil mojí mámy a ono mi to našlo jediný odkaz - nějakou asijskou stránku 😀 samé znaky čínské/korejské/japonské/kdovíjaké a mezi tím onen mamčin mobil 😀

ale jinak souhlas, někdy to může vyjít.

bibula
3. nov 2008

😀 na policii podla vyhladavaca 🙂 snad....

jabber
3. nov 2008

moncika - a zvednul to kamarád někdy? Nebo ho pořád jen prozvání? A je to mobil? Protože jestli má dotyčný dotěra předplacenou kartu (což bych předpokládala, když otravuje lidi), tak ho nezjistí ani žádný seznam, ani policie, nikdo. Jedině že by kamarád podal trestní oznámení, pak by ho policie asi vypátrala

nobody
3. nov 2008

teď jste mi připomněli .. o víkendu mně volalo asi 5 neznámých čísel .. a netuším nic

ale jen tak ti to nesdělí

jabber
3. nov 2008

no mě takhle taky pořád volalo neznámé číslo, chodily mi z něj prázdné smsky a po jednom nočním telefonátu mi došla trpělivost, zavolala jsem zpátky a dozvěděla jsem se, že mě má pán ve svém seznamu. A když jsem se ptala jak to, když ho já vůbec neznám, tak z něj vylezlo, že je z nějaké stavební firmy, takže mě má v seznamu zřejmě od doby, kdy jsme s firmou měli co do činění 😀. A v kapse se mu to občas vytáčelo samo. Požádala jsem ho, ať mě laskavě vymaže, že mě ty jeho věčný smsky a telefonáty nebaví, což taky nakonec udělal (zřejmě, když mu přišel účet) 😀

luciar79
3. nov 2008

keď som chcela zistiť kto volal, nechala som sa spojiť cez Tcom spojovateľku, takže ten komu som volala videl bratislavské pevné číslo. a potom som tvrdila že vyplňam nejakú anketu....niekedy mi stačilo len zistiť vek a bydlisko. Meno je dosť nápadné. Ale keď poviete že sa strávenie času je možné zúčastniť sa zlosovanie o vecné ceny, možno aj meno nadiktujú....nijak inak sa to zistiť nedá.

kisska
3. nov 2008

ma momentalne napada, ze v statoch maju kopec predvolebnych nahratych telefonatov, vraj az 15 denne. By ma asi piclo, keby som len 15x musela zdvihnut telefon kvoli takej kravine. Mozno maju chyby v databazach. V piatok aj mne niekto volal presne o polnoci, ale mozno aj Halloween. Ale bolo to utajene cislo, takze to nemam sancu zistit...

marky77
27. jan 2011

Ahoj! Ačkoli je toto fórum staršího data, třeba pomůže tato informace. Přibývá podvodných telefonátů a z vlastní zkušenosti se nevyplatí na mnohé volat zpět. Pokud máte mateřskou tak na hraně, asi vás nějaká tá stovka z účtu nepotěší. Mám osobní zkušenost, kterou bych nechtěla opakovat. Naštěstí existuje pomoc - číslo, které tě obtěžuje vlož na www.kdovolal.cz a uvidíš, jestli s ním už náhodou němá někdo negativní zkušenosti.

januskqa
18. dec 2011

@capyy aj mne sa to stava tiez mi vola jedno cislo a ked zdvihnem tak je tam ticho je to smiesne a trapne 🙂

cicus13
18. dec 2011

Ahoj, neviem či Vám pomôžem, ale tento problém som mala aj ja 😠 neustále mi niekto vyvolával z utajeného čísla....samozrejme operátor Vám to číslo nepovie, ALE ak si zapíšete hodinu a deň tohto volania ( ak sa to opakuje často ) aspoň 5 záznamou tak operátor zablokujem jeho volanie k Vám ( čiže ak Vám bude dotyčný znova volať...už mu to len urobí halalí 😀 ) Mám to zistené v Pomarači 😀

01ester
26. mar 2013

Dobrý deň dnes mi 2-krát volalo toto telefónne číslo: +421914333188 A keď som zdvihla tak bolo pocut ze jeto nahrate. ked som zlozila asi tak za 1min. tak mi stiahlo kredit. neviem už presne koľko. PROSÍM VÁS pomôzte mi a napíste co mám robit Ďakujem 🙂 😒 😖

01ester
26. mar 2013

@01ester PROííííM NAPISTE

irriss
26. mar 2013

@01ester No nevim, nevim.. 😀 ale tim,ze je to Tvuj prvni prispevek, hledam za nim neco jineho nez zmineny "problem".... 😉
t.j. Chces abychom na toto cislo volali ze zvedavosti?? 😀 😉
2x neznamena NIC..jednoduse omyl..
a zkousela jsi volat zpet?? 😅 a nebo je to "cislo lasky", ktera krade kredit uz pri zvednuti"???

01ester
26. mar 2013

@cicus13 PRepacte ale to ste mne pisala ?

01ester
26. mar 2013

@irriss Ano ale povedalo ze uz skusali volat a ze jeto nemozne ale mne stiahlo aj ked mi volal niekto iny a nevolaj pls inac je to dost ked ti niekto vola a stiahne ti ... krdit

01ester
26. mar 2013

@irriss to naozaj je cislo lasky?

irriss
26. mar 2013

@01ester 😅
Pise se rok 2013..Ty ses zapsala dnes..a cicus psal v roce 2011... 😀 takze matematicky to nevychazi, ze by ti uz pred dvema lety odpovidal na dnesni otazku 😀

01ester
26. mar 2013
kristinas97
11. okt 2013

@mucino Ahoj mohla by som vedieť ako si zistila to meno?? Aj ja by som súrne ale vážne súrne potrebovala zistiť údaje má o2