Ako zničiť kuchynské mole?

jajajajka
9. júl 2019

Co je najlepsie na kuchynske mole

valeriadk
9. júl 2019

Ak myslis tie potravinove tmave tak su take lepiace papieriky kde sa prilepia ale myslim len samcekovia. Zvyšok rucne vyzabijat. A zbavit sa napadnutych potravin, všetko pretriedit pripadne dat všetky rizikove potraviny do plastovych uzatvaratelnych nadob. Ale je to na dlhsie.

tatisna
9. júl 2019

Vyupratovat a vyhodiť všetky napadnuté potraviny...

mooonika1975
9. júl 2019

Najprv musíš nájsť odkiaľ idú, je to hnus, som to mala v orechoch, keď to začalo vyliezat, červíky, ktoré sa zakuklili a potom vyleteli tie krasavice. Keď nájdeš, vyčistiť, zahodiť, pozrieť všetky potraviny, všetky záhyby, vyčistiť octom. Poviem ti, prešla som tým mimuly rok, ešte terazi je zle a všetko kontrolujem. Potom zabíjať tie čo si nenasla. Každú jednu. Držím palce .

tigev
9. júl 2019

ja mam s tym uz tie dlho problem, vsetko som vyuprratovala, podavala do uzatvaratelnych nadob.. tie konktrolujem, ci nieco neni napadnute. nikde nic. vobec neviem odkial idu.. som zufala uz z nich :(

nikoll29
10. júl 2019

Tak ale niekde musi byt nieco vysypane, inak by si si ich z niecim musela potom len doniest

anna_maria1
10. júl 2019

Kedysi sa davali aj nejake vrecuska do skriniek, aby mole do potravin nesli, nie?

potomka
10. júl 2019

Tak sa skuste v obchode spytat, ci nieco proti molam neexistuje. Mozno vam nieco ponuknu, co bude dobre a ucinne..

limia7
10. júl 2019

Ja som všade napchala levandulu aj bobkové listy, no nezabralo nič. Dokonca sa mi mole upelešili v argentínskom pikantnom korení, takže ani korenie ich neodradí. Už tiež neviem čo na ne. Vyhádzala som aj polovicu potravín a stále sa nejaká objaví.

veronice
10. júl 2019

Lepiace papieriky na mole (v teta drogerii zozenies), jablcny ocot do misky a cela palicka skorice na rizikove miesta. Mne pomohlo toto. A teraz sa tie mrchy zas objavili tak opat cely kolotoc...ale presne ako pisu vyssie, je to boj aj na niekolko tyzdnov

sonulka81
10. júl 2019

@limia7 ja som vyhádzala že všetko....najprv 1,2,,,,,,3 a zrazu červíky..desiatky...celá špajza... všetko preč...ale pomohlo....boli v zavretej krabičke v orechoch