Ako zorganizovať stretko zo strednej školy?

14. apríla 2017 
Rada by som zorganizovala stetko zo spoluziakmi zo strednej skoly po 15 rokoch.Len, volajako nemam s tym skusenosti.Poradite ako na to?Vdaka
7. júl 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V ČR je stránka www.spoluzaci.cz. Jak je to na Slovensku netuším. Zkus zapátrat
7. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak bolo by dobre urobit si menny zoznam. potom pozhanat kontakty ci uz mobil alebo mail, aspon na par spoluziakov a ti zas nech pozhanaju dalsich a nech ti to nahlasia samozrejme avizuj im, ze chces robit taketo stretko. ked zozenies kontakt na vsetkych, tak posli informativny mail, pripadne uz aj s dakym datumom (odporucam az koniec septembra/zaciatok oktobra kvoli dovolenkam) a nech ti potvrdia ucast aspon predbezne. na zaklade toho potom mozes pozvat aj profakov a zabezpecit restiku. asi tak 3 tyzdne pred tym posli nejaku graficky pekne spravenu pozvanku s tym, nech ti zavazne potvrdia ucast a v pripade, ze budes platit zalohu v restike, tak aj cislo uctu, kam ti maju poslat peniaze vopred. no a potom uz len objednas menu v restike (pripadni vegetariani nech ti daju vediet).

dobre by bolo, keby si mala este aspon jedneho cloveka, pre spolocne vyberanie lokalu a menu a aj pripadnu kontrolu, aby si niekto nebodaj nemyslel, ze peniaze pouzijes na iny ucel...vselijaki su ludia

ja uz som robila 2 stretavky, tak ak chces este nieco vediet, posli IP
7. júl 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na slovensku je stranka spoluziaci.sk a este jedna ale neviem teraz presne..
7. júl 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kacenqa, zatial dakujem....ak ma daco napadne , tak sa ti ozvem.Ja a este jedna spoluziacka by sme to chceli zorganizovat

Co sa tyka tej stranky Spoluziaci, tak uz som sa tam zaregistrovala, ale odozva ziadna

Kludne este prispievajte.Vdaka zatial
7. júl 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa pokusama o zorganizovanie stretka uz pekne dlho... je to komplikovane, lebo takmer vsetci byvali spoluziaci su rozlezeni po celom svete a je dost tazke, aby si vybavili volno v rovnaky den..

prave preto je dobre zacat organizovat stretko aj niekolko mesiacov dopredu, aby si vedeli naplanovat dovolenku
7. júl 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ja som jednu organizovala, a najprv som sa opytala ostatnych spoluziakov ktory termin by im vyhovoval,dala som na vyber viac teraminov, samozrejme podla volnych terminov v danej restike.Ja som vsak mala na vacsinu maila,alebo som poslala sms, co je nakladnejsie.Potom som vytlacila pozvanku a rozposlala, s tym,ze som uviedla na seba cislo, a maila kde mohli do urciteho datumu nahlasit svoju ucast popripade neucast, aby sa vedelo nahlasit pocet porcii v resitke.To ti uz v restike pocvedia dokedy treba.Peniaze som vybrala na ucet, ale da sa to aj tak, ze ked ti na 100% zahlasia ucast tak ti ich daju na mieste.No samozrejme este nakontaktovat triednu,tu pozyva trieda .Tak do tej sumy priratas veceru aj pre nu,a postovne co ta to bude stat. Keby daco posli IP.My sme mali stretavku uz druhu 27.6, a dopadla fajn,tu zasa organizovala spoluziacka.Tak aj od tej mam par tipov ak chces.Popripade ti poslem tip na pozvanku.
7. júl 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
elinka , vdaka.Moze byt
7. júl 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka: my sme teraz organizovali stretko pi 15 rokoch. boli sme tri, ja v ba, kamoska v prahe a dalsia v kuwajte a organizujeme to v zazrivej na niekoho sme kontakty mali, na niekoho sme zohnali z internetu (podla trvaleho bydliska zo skoly), rodicia nam takisto dali kontakty.
mali sme to lahsie, lebo mame triedu na www.spoluziaci.sk a pravidelne vacsina komunikujeme cez net, alebo skype.
internet je super vec, nasli sme tam vsetkych, aj tych, ktori nedali o sebe vediet aj tych 15 rokov, alebo ako som spominala, cez rodicov.
7. júl 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka:
- zozente kontakty
- informujte sa, ci sa vobec chcu stretnut (pri prvom kontakte budu vsetci nadseni, uvidis, ale neskor sa priprav na "podraziky")
- zisti si, ci sa chcu stretnut aj s profakmi alebo bez nich (my sme mali zatial 2 stretavky a vzdy bez nich)
- podla predbezneho zaujmu si nechaj spravit ponuku v nejakej restike (pripadne sa mozete stretnut v nejakom kulturaku, kde kazdy donesie nieco z domu - zalezi na vas, my sme mali raz tak raz tak, a vzdy bolo dobre)
- odporucam dat vsetkym dopredu vediet, ze zabezpecite miestnost, pripitok, jedlo - napoje nech si kazdy plati sam (fakt odporucam, doplacat na triednych pijanov by som nechcela, u nas to vsetci zobrali a pochopili)
- spravte nejaku origos pozvanku a oficialne ich pozvite
- stanovte datum, do kedy sa treba zavazne prihlasit (=zaplatit veceru) a u koho - podla toho, kolki zaplatia objednajte zavazne vecere v restike
- dobre sa bavte
7. júl 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali mat stretko po 15r teraz v juli,ale nakolko je dovolenkova sezona,sekli sme to na september.
uz sa vytesujem.
7. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 ja by som poprosila ten tip na pozvanku diky moc
24. sep 2013 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň chcel som urobiť stretávku zo základnej školy 1 Partizánske ročník 1980-88 streda 1-8C
14. apr o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok