Ako zvládať školu popri materskej?

lucia90
2. jún 2012

ahojte.urcite som neni sama,ktora ma babtko a popri tom studuje..v poslednej dobe ma skola prestava bavit.casto sa chcem na to vykaslat.ale na druhej strane by som si ju chcela dokonciit.neviem sa prinutit ucit a malemu sa chcem naplno venovat 😉 ak mate nejake skusenosti poradte mi ako ziskat novu chut a cas na ucenie 🙂

stardust
2. jún 2012

Na akej skole studujes?

charlottte
2. jún 2012

Ahoj,ja som teraz skončila Bc., a teda poviem ti učila som sa po nociach a ešte vtedy ked mi malého niekto išiel povoziť,ale bola to riadna fuška, som rada že to už mám za sebou...a ty kde študuješ a ktorý ročník?

alka221
2. jún 2012

ahoj, to zvladnes, ved maly je este ozaj maly..ani nebeha, nelozi, iba lezi, nemusis minat tolko energie ako ked bude cely den zhanat po vonku.. 😉 ak ti chyba len nejaky rocik, tak to pekne dokonci..drzim palce...

tea333
2. jún 2012

@lucia90 tema o studujucich mamickach tu uz je. ja cakam druhe a momentalne som uprostred skusok. som v 3. rocniku, statnicovat budem az o rok, teraz si davam taky kludnejsi prestupny rok. ked mal moj malinky cca 5 mesiacov, skolu som na rok prerusila. mal problemy so spankom, ekzem, celkovo je dost narocne dieta, na energiu a pozornost. ale skola sa pri nom v pohodicke da. sem tam pomozu svokrovci, inokedy ho ma 1-2 dni pred skuskou na starost vacsinou manzel, aby som sa mohla ucit. inak sa vzdy da ucit, ked dieta spi.
ja mam zatial casu dost, uvidi sa co pri dvoch detoch 🙂

lucia90
autor
2. jún 2012

@stardust v TN zdravotnicka fakulta

lucia90
autor
2. jún 2012

@charlottte nooo.sak to ta mas...ja mam akurat skuskove v plnom prude..ale zatial som vsetko porobila.uz len par skusok,studujem v TN 2 rocnik..ale bohuzial denne..externe sa mi neda

ika30
2. nov 2012

ahojte ja som si robila VŠ počas materskej, bakalárske štátnice som mala ked mala dcéra 6. mesiacov a magisterské ked mala 2 roky, bolo to dosť ťažké, ale pomáhala mi mama, susedka mi ju kočíkovala, vtedy som sa učila, písala práce....a stavali sme aj dom, takže bolo toho veľa, ale som na seba hrdá, že som to zvládla, všetko ide len treba chcieť!!!!

dankabubo
22. jan 2013

ahojte. Ja som koncila 4 rocnik v piatom mesiaci. Na skuskach boli profaci super. Teraz koncim uz chvalcohu 5ty,mam 5 mesacneho synceka. Pomahaju aj rodicia,aj svokrovci a aj priatel. Mam skuskove, celkom fajn...az na to ze z diplomovk nmam este ani len nadpis. Som nevyspata a ucit sa mi uz naozaj nechce. A to tiez staviame dom 🙂 Uz nech je to za nami a nech si maleho a matersku nozaj zacnem uzivat... A vy baby, ktore ste uz tiez hotove z ucenia tak to nevzdavajte, zelam vela sil a uspechov 🙂