Akú máte skúsenosť s Orange internetom?

katka13122
14. sep 2010

aku mate skusenost s internetom?mame tcom a je to pomale,chceme nieco druhe

lea79
14. sep 2010

katka ja mám orange a chcem niečo iné 😀 😀 😀

katka13122
autor
14. sep 2010

preco?pomale?

janocka
14. sep 2010

@katka13122 zalezi od toho aky internet od T-comu si mala a aky od Orange chces.... ja som mala 2r. fibernet od Orange a velka spokojnost s rychlostou.... teraz mam od T-comu, tiez cez optiku a s rychlostou som spokojna 🙂

tucina2
14. sep 2010

Ahojte.Tak my máme aj orange aj Tcom apoviem Vám teda za orange škoda peňazí.Jedna veľká katastrofa.

lea79
14. sep 2010

@katka13122 niekedy je to veľmi pomalé, ale v poslednom čase internet stále padá, stokrát sa musím prihlásiť nanovo, mám mobilný orange internet, modem je otrasný, má kábel, nedá sa priamo zasunúť do notebooku ...a chodia mi úžasné faktúry s úžasnými sumami 😖

tatiana1985
14. sep 2010

@katka13122 ja mam orange, mobilny internet..a je to otras...byvam v po, nie niekde za dolami horami,teda signal by mal byt super... ale je strasny....ani nie pomaly, ale skor mi vzdy vypadava...aj niekolkokrat denne 🙄 🙄

lea79
14. sep 2010

ja už len čakám kedy mi skončí viazanosť a idem ho zrušiť

andrea142
14. sep 2010

@katka13122 : aj ja mám od orange ..... tiež pomalé ,doma mi ani nezapne, len u mamy, ....neviem prečo. keď som to išla reklamovať tak samozrejme v Blave išiel bez problémov aj 3G čo doma ani nehrozí. je pomalý , občas vypadáva.
ešte som zabudla ja mám tú blblosť čo sa zasúva do notebooku.

lea79
14. sep 2010

hm na budúce budem múdrejšia a vypýtam si modem čo sa priamo zasúva do notebooku, len už to nebude od Orangu 😅

skippy7
14. sep 2010

no my akurat zvažujeme aky internet a jedna z možnosti je Orange, ale teraz ste ma zneistili....ale zaleži tiež aku rychlosť vy mate, lebo je tam na vyber 10, 20, 40 a 70Mbit/s....tak neviem.....teraz mame T-mobile,niekedy je to pomalšie, ale dá sa..

lea79
14. sep 2010

tak vtedy som vyberala podľa objemu dát a ceny paušálu, no a ten objem som párkrát prekročila a nestačila som sa čudovať tej sume na faktúre 😀 lebo platiť by som mala 12,- Eur mesačne ...a to mám zľavu, lebo mám x rokov orange mob.číslo....no a teraz ho dávajú za 9,90

Mobilný Orange Internet Štart
rýchlosť sťahovania: 3,6 Mbp/s
rýchlosť odosielania:384 Kbp/s
objem dát:1 500 MB
mesačný poplatok:od 9,90*

traktor
14. sep 2010

tak my sme mali orange a nikdy, nikdy, nikdy viac....najprv chodili faktúry ok..ale potom stale vyssie a vyssie...dala som a j reklamaciu...no ale myslite, ze ju uznaju..?...tak som si vybavila O2 , neobmedzene, ze vyskusame ...orange som medzitym vypojila...a hadajte co...po mesiaci nepouzivania orange mi prisla taka faktura,ze az ..a vraj som este prekrocila.....len neviem ako, ked som internet mala vypojeny...takze sme okamzite isli internet zrusit...uz sa nenecham viac osklbavat...

lea79
14. sep 2010

@traktor to je fakt divné, že napriek tomu, že si mala internet vypnutý, tak faktúra bola vysoká 😖
mne keď prišla horibilná faktúra, tak som si najprv myslela, že sa musel na mňa niekto asi napojiť, že to nie je možné, aby som prešvihla limit, vyžiadala som si výpis....najpr mi ho poslali emailom, ten sa ale nedal otvoriť, tak ho poslali poštou, ale ten mi bol nanič, nič som sa z neho nedozvedela 🙄
traktor a koľko platíš za O2 neobmedzený?

traktor
14. sep 2010

@lea79 kupujem 8 e kredit...tento internet mame len na skusku..hladam nieco ine.../ stranky mi idu krasne rychlo, len videa mi stale seka../...len u nas je trosku problem, ze sme dedina...tak velky vyber nie je 😖

lea79
14. sep 2010

ešte sa vrátim k orange, raz sa mi podarilo zablokovať sim kartu a poplatok za vydanie novej sim karty bol okolo 20,- Eur, ale našťastie mi ho odpustili

katka13122
autor
15. sep 2010

pozicaju mi internet na skusku,tak som zvedava.......tcom mame turbo 2,volala som tam aby mi poslali technika, ze je to za 53eur,ked si to ziadam,,,mozu si to strcit to.... 😖 tcom vie velmi dobre ze na trhu sa im nikdo nevyrovna,tak maju ludi na salame 😖

larmimi
8. okt 2010

Mate niekto Orange ten internet na doma ?? my by sme si ho chceli dat zaviest teraz....zrejme ten za 14,90€ mesacne ...dakujem za odpoved... 😉

kvetinqa
8. okt 2010

my mame orange internet na doma, najrychlejsi mozny a sme VELMI nespokojni. Internet pada, viackrat musim modem vypnut zapnut, niekedy nam nejde vobec. Ja by som internet od orange nebrala vobec. Predtym sme mali magio internet a s tym sme boli velmi spokojni, ale prestahovali sme sa a tam, kde sme teraz uz nebola dostupnost magia.

rivatha
8. okt 2010

@katka13122 Kedysi, este u nasich, sme mali internet od T-Comu. Nebola to sice optika, ale ako skusenost s nimi stacilo. Stale nejaka porucha, vypadaval, pomaly bol, riesit to vobec nemienili. Potom sme sa rozhodli pre Orange a bolo to neporovnatelne lepsie! Nemyslim si, ze T-Com nema konkurenciu, ako pises. Praveze jej ma za posledne roky az-az. My mame Orange aj teraz v nasej domacnosti s mm spolu s telkou a pevnou linkou a spokojni sme 😉 Ale zalezi mozno aj od toho, kde byvas.

claudica
8. okt 2010

My máme internet od T-com-u, sme spokojní, fičia nám tri počítače a nemáme problém, nevypadáva, nie je pomalý, chalani veľa somarín sťahujú, a jede... Teraz nám robia na sídlisku optiku, tak by to malo byť ešte lepšie. Takže my určite ostaneme s t-com-om. Určite záleží aj na tom, kde bývate, lebo napr. u nás sa sťažujú viac na orange...takže je to relatívne...

larmimi
8. okt 2010

@kvetinqa no zbohom...my mame dokonca na vedlajsom panelaku na streche vysielac..myslis ze to bude trochu pomahat?

dajna11
8. okt 2010

@larmimi najlepšie je mať net cez optiku,ak to nieje možné tak ako to nebolo unás,potom sme si vybrali tento na doma..hlavne preto že pripojenie bolo cez wifi nakolko mame doma dva počítače....no celkom šlape,nieje to najlepšie,optika je super rýchla....ale zatial to harpovalo pomaly len ked pršalo alebo fúkal silný vietor...asi bolo vela ludí na sieti🙂)))

larmimi
8. okt 2010

no nam sa zda ten na doma cenovo vyhodny...my ho totiz ani tak nepotrebujeme len na maily a ja ked budem na materskej zabrusim sem, a na mimibazar a pod. 😉
@dajna11

atinka22
8. okt 2010

v Oragi sú strašné hyeny! Môj otec mal SRO bol v nej jediný konateľ, na túto firmu mal aj mobil. Bohužiaľ v januári zomrel a ten mobil ostal. Moja mama musí platiť tie sprosté faktúry, lebo ho nemôže zrušiť. To môže len konateľ. Vysvetľovala im, že ako ho môže zrušiť konateľ, keď je mŕtvy. Samozrejme platiť musí pozostalý ale pozostalý mobil zrušiť nemôže. TO je NAHLAVU! 😲

dajna11
8. okt 2010

@larmimi ved to že cenovo je ok,ja ho mám za 9,90eu mesačne.nesťahujeme filmy,občas si pozriem niečo z archívu makizy či jojky,nejaké seriáliky,to ide ok. nám vyhovoval ten wifi rúter,netreba káble,doknca som dostala aj usb kluč kam si možem kartu z rútru prehodiť a mám mobilný internet ked by sme šli niekam preč. na také obyč.domáce používanie stačí...mm občas hundre že mu to trvá,ale ako vravím to skor ked je horšie počasie.

larmimi
8. okt 2010

@atinka22 no to je teda blbe...vacsinou by mala byt zmluva tak, ze ked niekto umre, pozostaly ma splnomocnenie a prava ako on

larmimi
8. okt 2010

@dajna11 tak potom dobre, si ma celkom potesila 😉 len my budeme platit tych 14,90 lebo nemame nikto pausal v orange..len verni zakaznici maju za tych 9,90€ nie?

dajna11
8. okt 2010

@larmimi neviem ako je to teraz...myslím že už anoo,verní zakaznici..lebo aj brat si hobral a ma ho za tú nižšiu cenu,ja som mala iné podmienky ked som si ho brala...to bolo pred vyšše rokom. keby som však mala možnosť netu po kábli,tak beriem ten....menej rušívých vplyvov myslím že je stálejší..my sme však nemali káble naťahané lebo sme nová ulica.

larmimi
8. okt 2010

kurnik to bude tazke rozhodovanie 😖
len co som sa pytala v Tmobile kabel stoji 19,90€ cca

kvetinqa
8. okt 2010

@larmimi vies ono je to aj o tom, na co si zvyknuta. nejde o to, ci budes chodit len na MMB, maily a tak, ide najma o to, ze kym sa ti nacita stranka cez orange internet, strasne dlho to trva. My byvame pri BA, cize vysielacom to nie je. Aj my mame usb a aj router, oba su u nas zrele na vyhodenie von z okna. Ked som volala do orangeu, povedali mi, ze necakali tolko zakaznikov a preto ich siet nezvlada taky napor... Je uplne smiesne ako orange riesi problemy. Ja nehovorim, ze inde je to ovela lepsie, velmi zalezi od programu, ktory mas. orange fibernet je ze vraj super, tak ako od tcomu magio internet. Internet na doma aj ked za dobru cenu by som si ja osobne uz nedala. My sme sa dokonca minuly tyzden snazili o zrusenie zmluvy, ale vyslo by nas to na 331 €!!! takze budeme musiet este vydrzat..