Akú obuv k šatám?

luckaajurko
13. feb 2018

Dámy poraďte akú obuv zvoliť k týmto satam najvhodnejšie balerinky(koli vyske vzhľadom na partnera🙂)...ideme na ples nič extra nobl ...doplnky chcem strieborné a premýšľala som či by boli vhodné aj biele baleriny s cipkou a striebornými kamienkami😐🤔

petulda333
13. feb 2018

Take ako ma ona...aj balerinky maju taky tvar

luckaajurko
autor
13. feb 2018

@petulda333 To áno ale k telovej farbe obuvi by som dala skôr zlaté doplnky (nausnice...)ako strieborne a tie nechcem😁

h2
13. feb 2018

@luckaajurko Ahoj, je od Teba milé, že myslíš aj na svojho nevysokého partnera, ale napriek tomu by som na ples balerínky nezvolila. Nemusíš mať rovno 12cm opätky, ale také normálne by boli určite vhodnejšie, než balerínky. Tie, čo máš na fotke, vyzerajú super, nie sú príliš vysoké. Len preto, že Tvoj priateľ nie je práve basketbalista, nemusíš sa navždy vzdať opätkov, určite to pochopí.

fokuska
13. feb 2018

@luckaajurko Na ples sa podla etikety nenosia kratke saty a k odhalenym ramenam treba rukavicky alebo stolu. Baleriny su tiez nepripustne (ale pod dlhymi satami by ich aspon nebolo vidno).

Pokial to nie je ples len nejaka zabava tak suhasim s @petulda333

luckaajurko
autor
13. feb 2018

Ďakujem vam👍☺niečo už len hádam vymyslím ak stihnem ovsem🤣

petulda333
13. feb 2018

@luckaajurko ved farbu inu,ja som narazala na typ topanok

sissy27
13. feb 2018

@luckaajurko nie som nejaký módny expert ale toto podľa mňa nie sú šaty vhodné na ples, ani keď to nie je "nič nóbl". Raz je to ples, tak sa patrí adekvátne obliecť. A balerínky sú vhodné akurát tak na cestu domov z toho plesu, nemusí byť 12 cm podpätok, ale balerínky ani tieto šaty fakt nie. A spolu už vôbec.

deti95060810
14. feb 2018

sú lodičky aj s nižšími opätkami....také kačacie...ale budú vhodnejšie ako balerínky....
moja susedka je vyššia od mm o pol hlavy a sú spolu už takmer 40 rokov.... takže kľudne vyskúšaj aj topánočky s nižším opätkom....🙂👍

gretocka
14. feb 2018

no podla etikety ples = dlhe saty a vysoke lodicky.... takze balerinky je podla mna paux pas....

tehulka2011
14. feb 2018

@gretocka myslis faux pas? ;)

gretocka
14. feb 2018

@tehulka2011 ano samozrejme myslim 🙂 som sa preklepla....

grankosko
14. feb 2018

Taktiež by som poradila niečo vo farbe, ako má aj ona alebo potom nejaké strieborné

tropkica
14. feb 2018

mozno by sa dali zladit s doplnkami alebo kabelkou. ja by som osobne napriklad do farby siat nesla

luckaajurko
autor
14. feb 2018

@gretocka To áno ale bolo nám povedané že nič nobl žiadne roby ani nič podobné vraj krátke šaty abo koktejlky...nieje to taký ten klasický ples...

petulda333
14. feb 2018

@luckaajurko take plesy su naj...aj tu sme mali motorkarsky ples a kazdy prisiel obleceny ako chcel. Bud roba a oblek alebo kozene veci...

luslus
14. feb 2018

K tej etikete len tolko - pozerala som v pondelok tusim zaznam z Opernball vo Viedni - kazda druha si tam tie nobl luxusne steklicky po chvili prezula do baleriniek...akoze nechapem este teraz 😂

luckaajurko
autor
14. feb 2018

@petulda333 veď práve toto je ples futbalistov a vraj žiadne luxusné roby nemajú byť...A baleriny si dáva polovica žien bo sa im nechce ťahať ešte naviac obuv ako napr baleriny so sebou preto si myslím že tým nič nepokazili ak dám tieto šaty nejaké strieborné veľké náušnice a strieborné baleriny bude to hádam ok🙈😁

sebi002
14. feb 2018

Podla mna bi sa hodili aj cierne topanky nejake lodicky cierna sa hodi ku vsetkemu rozhodne bi som si nevzala tie zlate nehodia sa k tomu ale je to vec v kusu kazdemu sa paci nieco ine

katrin21
14. feb 2018

baleriny urcite nie !! urcite nieco na opatku a idealne v striebornej farbe
mam modre saty podobnej farby , plesove, ale dlhe a skusala som k tomu telove a nie.. nehodi sa to ale ze voooobec.. takze bud strieborne, ale aj cierne by mohli byt, ale take jemnejsie....alebo sandaliky, ale to by si si nemohla dat silonky, asi by ti bolo zima..

luckaajurko
autor
15. feb 2018

@katrin21 ďakujem pekne za radu takže telové ano nebudem hľadať idem do striebornych

lulula12
15. feb 2018

@katrin21 Aj baleriny mozu vyzerat dobre k takymto satam, len ich treba spravne zvolit 🙂

katrin21
15. feb 2018

@lulula12 baleriny nie su topanky vhodne k satam, nech su akekolvek, spicate, kamienkove, neviem ake... aj ja mam jedny take, slavnostnejsie akoze.. ale to nosim max na prezutie nad ranom 🙂

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
2. jún 2019

@lenka123321 ze tenisky k spolocenskym satam 😃

fokuska
2. jún 2019

@lenka123321 Dnes hladas stare temy, kde sa riesia vhodne spolocenske topanky a do kazdej hadzes tento link a odporucas tenisky?
Vtipne :D

viera77
2. jún 2019

@lenka123321 reklama na tvoj e-shop???

beky1813
2. jún 2019

@fokuska nie, este mala dnes na muske plasicky na macky

c_est_la_vie
2. jún 2019

Ja som si do prace kupila tieto z tamarisu a neviem ich vynachvalit 🙂 vyzeraju spredu ako lodicky a podpatocek je uuplne decentny, chodi sa v nich ako v papuckach 🙂