• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú pomoc s dieťaťom najviac oceníte?

28. júna 2008 
Ja som strasne rada, ze manzel skoro kazdy den-ak nema nic v praci uspava malu-takze ja mam cas na seba a domacnost :wink: A co vy?
27. jún 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám manžela tiež dosť často doma a okolo malej vie všetko.sa mu smejem že už len kojiť nevie :grinning: je to super pomoc
27. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my stale este dorabame malickosti v dome a v okoli takze manzel nema moc casu ale zvdy sa ho snazi najst ci uz na kupanie alebo uspavanie a pravidelne ho brava k svokrovcom a vtedy si ja oddychnem...je to velka pomoc...moja mamina je s nami skro stale ale nesnazim sa to vyuzivat je to predsa moje dieta aj ked obcasny oddych dobre padne
27. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja som rada,ak da manzel malej jest,lebo ja na to nemam trpezlivost a tiez ked ju vezme na prechadzku a ja si zatial mozem napr. upratat,vyzehlit :slight_smile:
27. jún 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska, to poznám. U manžela je domácnosť cudzie slovo. Ale on zase vymýšľa rôzne túry a výlety, na ktorých sa malá do sýtosti vyblázni a ja si trochu "oddýchnem". Teda, mne aspoň stačí, keď vypadnem z bytu. Nemusím mať nohy vyložené na to aby som si oddýchla. Minulý víkend som vypadla k rodine aj so synom prvý krát od kedy sa dcérka narodila. Manželovi zostala dcéra. A ku podivu, zvládol to. Asi to budem praktizovať častejšie. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tiež mi veľmi pomôže, keď vezme deti von a ja si porobím domáce práce, ktoré sa nedajú urobiť dôkladne keď sú doma. :wink:
27. jún 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ked ho niekto vezme von, lebo s nim ist von to je o drzku.. on nevie normalne chodit, on lieta ako sarkan.. :wink:
27. jún 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ocenuju manzela celkove, protoze v okamziku, kdy se vraci z prace, ja odpadam a delam ze nejsem :sweat_smile:
27. jún 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez najradsej, ked s nou ide niekto von, ja totiz strasne neznasam chodit na ihrisko, ako-tak sa premozem len preto, aby sa dcerka vyblaznila. a ked s nou ide manzel, hrozne sa mi ulavi :wink:
27. jún 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo....aj ten môj dosť pomáha...akurát, jednou rukou vyjedá nakrájaný melón a druhou hojdá malú v kočíku :grinning: ale ako poznám malú...uspávať ju aj tak budem ja :slight_smile: ale zas sa nemôžem sťažovať, manžel pomáha ako vie...máme ešte 5 ročného Matejka...a s ním chodí von, či malú nakrmi, pomáha pri kúpaní...neovláda všetky činnosti okolo Emušky...ale keby bolo treba...určite to zvládne :slight_smile: :slight_smile: ale niekedy mám tiež chuť ako alcatko...sa robiť neviditeľnou... :wink:
27. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som strašne rada, keď MM zoberie malú na prechádzku v káre, aj keď sú vonku trebars len hodinku, môžem si v kľude poupratovať, alebo napríklad vypiť kávu, osprchovať sa bez náhlenia... :slight_smile: Keď sa ide malinká kupkať, tak kým napustím vodu , on ju vyzlečie. Samozrejme len vtedy, keď nemá poobednú. Alebo ju zabaví, kým jej po kúpaní zarobím kašu.
27. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když má manžel odpolední,tak s malým ráno vstane a já ještě 1-2 hodky dospávám, taky je zlatej, že teď většinou vaří on...jen by nemusel v tý kuchyni tolik nadělat :angry:
27. jún 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som najvďačnejšia, keď mi k nej manžel (napr. cez víkend) ráno vstane a ja si môžem ešte pospať :pensive: :pensive: :pensive:.
27. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez víkend kočíkuje manžel ráno ma nechá vyspať, zoberie si malého do obývačky a hrá sa s ním. je to perfektné.
28. jún 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hocijaku :grinning: ale najviac asi ked manzel vstane k malej v noci a znova ju uspi
28. jún 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok