Akú retiazku odolnú voči ťahu si mám kúpiť?

jankat90
30. aug 2020

Ahojte, chcem si kúpiť retiazku, kedže moj syn mi striebornú roztrhol. Aky materiál ial/ typ mi odporúčate? Ide mi o to, aby bola odolná voči ťahu.

jajka71
30. aug 2020

@jankat90 neviem ci ma vyznam kupovat si retiazku pri malom dietati, ja som prestala nosit, ked boli male....aj nausnice, fascinivalo to 2icky, ale myslim, ze cim mensie ocka tym tensia a jemnejsia retiazka, ci?

miskooo1987
30. aug 2020

@jankat90 No... chirurgická oceľ bude pevnejšia ale nie až o toľko... takze buď nejakú dobu nenosiť retiazku(čo je asi narnolmalnejsie riešenie), alebo skúsiť slnko z bicykla, alebo škrtiaci obojok na psa... to neroztrhne...

miskooo1987
30. aug 2020

@miskooo1987 lanko...

jankat90
autor
30. aug 2020

@miskooo1987 👍😁

kitycat
30. aug 2020

Naozaj ju musis mat ked ti ju bude tahat? 🤦‍♀️

andreatytler
31. aug 2020

@jankat90 Podla mna taka retiazka neni co by dieta neroztrhlo... iba ak take hrube co nosia rapery ale to nie su retiazky ale retaze. 🙂

moonlight1210
31. aug 2020

@jankat90 ak si kupis taku, co nemoze rotrhnut, tak ked ta za nu potiahne/sklbne nou, tak bud tebe ublizi na pokozke vzadu na krku, alebo sam sebe na vnutornej strane na prstoch.
Lebo ak tym silno sklbne, silno potiahne, tak vzdy podda to jemnejsie, slabsie.
Ak to nebude retiazka, podda pokozka.

Radsej teraz nejaku dobu retiazky nenos. A zacni zas, az ked podrastie a bude vediet pochopit, ze to sa nesmie.

jankat90
autor
31. aug 2020

@kitycat on uz nie je uplne malý, že by mi ju chnapal. Aj tu prvu roztrhol omylom. Chcela som len vedieť či je niečo pevnejšie, aby sme zbytočne nevyhadzovali peniaze ak nahodou zase omylom zatiahne. A ano musim ju mat, je to pre mna dôležité 🙂