Akú veľkosť oblečenia by som mala mať pri výške 168 cm?

suzii
19. máj 2013

ja už totiž neviem čo je v dnešnej dobe normálne............

wena
19. máj 2013

Ja mám 164 cm a nosím XS - S.
Ale záleží na type postavy, ja som celkovo taká útla. A normálne je to, v čom sa budeš cítiť dobre.

mata1001
19. máj 2013

ahoj ja mam 165cm a nosim S-M,podla strihu...

kattrin5
19. máj 2013

Ja mam 168 a nosim M, ale aj L zalezi ma vela veciach, u mna je momentalne problem nieco napasovat na prsia, napriklad ked kupujem svetrik ci koselu sedi mi M ale nezapnem cez prsia🙂 taktiez panva, niekto ma uzke panvove, niekto siroke🙂 zakial niesi obezna tak je dobre...

zivika
19. máj 2013

podla mna je normalne nosit vsetky velkosti, ktore neobsahuju pismenko (nebodaj viac) X, kedze to samotne naznacuje, ze je to nieco "extra", nie normal 😅 ale celkovo nerozumiem tvojej otazke, ide predsa o to, ci sa dobre citis a aku mas postavu, lebo ako pise @kattrin5 ked mas vacsie prsia, moze ti byt napriklad aj Lko male, aj ked v pase by ti bolo volne...tiez nie kazdy vyrobca ma uplne presne rovnake cislovanie, takze niekde ti moze sediet M a inde L...neries, co je v dnesnej dobe normalne a bud taka, ako sa tebe a tvojmu muzovi paci 😉

0550
19. máj 2013

podľa toho akú máš aj postavičku si plnšej alebo štíhlejšej postavy Ja so nízska a nosím tak XS-S dokonca detské číslo 158 až 164