Akú veľkú sušičku používate pri 5 člennej domácnosti?

lenkatt2
26. jan 2018

Ahojte, chcem sa spytat ako velku susičku bielizne vyuzivate pri 4-5 clennej domacnost? Teda ide mi o naplň pradla, ci pri 4-5 clennej domacnosti staci sušička s bubnom na 8kg pradla.

hettinka
26. jan 2018

Mám na 8kg a využívam hojne. Ak dám menej prádla, sušička si sama skráti cyklus susenia.

lulubinka
26. jan 2018

Ja mám na 7kg a zmestim tam celú varku pradla z prania.aj moja si upraví čas podľa váhy a vlhkosti.

chrumka84
26. jan 2018

A na kolko kg mas pracku? My mame na 7kg pracku a susicku na 7kg. Pri beznom pradle je to parada, vyuzivam 2. stupen suchosti zo 4roch. Problem nastane pri postelnom pradle, to musim rozdelit na 2 casti a aj tak to nie je suche podla mojich predstav. Takze tu by som uvitala vacsiu susicku.

lilu74
26. jan 2018

8kg a staci, ide dost casto a davam program "objemne pradlo" 2hodiny lebo pri inych programoch bolo pradlo stale vlhke🤔

danavdana
26. jan 2018

Ahoj, my sme teraz kupovali susicku a doporucujem ti obzret si bubny jednotlivych susiciek. To, ze je na 8 kg pradla este neznamena, ze ma aj velky bubon. Ono tych 8 kg znamena, ze ma na to stavane loziska. Tak isto je to aj s prackami. Niektore udavaju 8 kg ale maju maly bubon - my sme chceli velky, aby sa tam dali susit velke paplony a tak 🙂
Mame 8 kg od AEG a je perfektna, ma aj osvetleny bubon a ma len jeden, ale dvojity filter, akze necistis po kazdom suseni dva filtre,ale len jeden.
Na 8 kg si myslim, ze ti bude stacit.

de_monka
26. jan 2018

Ja mam tiezna 8 kg... Davam kednupracku a susicka si skrati cyklus ked pradlo vysusi... Ale ja nikdy nedavam plnych 8 kg... Za mna super 🙂

jarka91
27. jan 2018

@lenkatt2 využivam hlavne na deky, posteľne pradlo , uteraky a osušky , a potom na teplaky , rifle ... take čo sa zle siši .
Mam 9kg LG
SPOKOJNOSŤ

lenkatt2
autor
27. jan 2018

Dakujem vam krasne za rady 👍😊. Pomohli mi. Podĺa odporucani na susickach som sa docitala, ze pre 5 clennu domacnost sa odporuca 9kg susicka. Bola som sa pozriet v predajni elektra a tie bubne 8kg susičky Beko o kt.uvazujem sa mi zdaju fakt dost velke. Pracku mam malu - 5kg, kupovali sme este pred 8rokmi, uvidime kolko este vydrzi 😊

danavdana
28. jan 2018

@lenkatt2 ja myslim, ze cim vacsia, tym lepsie 🙂
Ja som zvazovala tuto 9kilovu (AEG T8DEC49SC) , mala vyborne recenzie, nakoniec sme kupili na 8 kg, aj ked pracku mame na 9 kg.
Ak nahodou chces mat susicku postavenu na pracke, tak si pozri, ci sa to da, lebo 5kg pracka bude asi mala a susicka 9 kg dost velka.

nikol805
28. jan 2018

My máme Bosch na 8kg pradla zo samocistiacim filtrom..Je to najlepšia "vec" aku sme si mohli kúpiť..

princess59
28. jan 2018

My mame beko na 8 kg a uzku pracku vzdy davam susit dve pracky naraz a v pohode mi to vysusi. Som velmi spokojna

ninah1486
3. nov 2021

mam na 8 kg pradla a to je uplne postacujuce

beahavala
9. nov 2021

ja mam tiez na 8 kg pradla