Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

ktarinka
5. jan 2010

monikka, ako Dadula písala, majú akreditáciu Mgr,
enilora - obuli neobuli, si písala o Levickej pobočke, ale hodila si nás všetkých do jedného vreca..
Ale nevadí, nechajme to už tak.. 😅

ktarinka
5. jan 2010

monikka, pozri IP 🙂

monikka22
5. jan 2010

ktarinka
dakujem,,, ty si v ktorom rocniku?? nevies ako budu brat ci zo skuskami alebo bez... ja sa tesiiii,,,,
aa este mi to neda teda moje posledne vyjadrenie k tomu ci je dti dobra skola
enilora kazdy by si to mal vyskusat sam nemam rada slova jedna baba povedala ved aj na zakladke ci na strednej boli ludia ktory sa neucili a prechadzali lavou zadnou a taky co si to doslova vydreli,,, a o tom to je vsade mala som spoluziakov ktorym islo na 55 myslim ze a urcite to mali tazsie ako ja ked som isla priamo zo skoly... islo o viac veci a podla toho to hodnotit je tazke kto to mal lahke a kto nie poluziacky si to tam "odrodili" v prestavkach chodili kojit, pripadne tam chodili mami s dcerami... takze treba skusit a az potom hodnotit.... podla mna ked si to niekto poctivo odsedi venuje tomu cas apeniaze ktore by mohol minut na nieco ine tak je to zasluzeny diplom....

monikka22
5. jan 2010

ktarinka
odpisane 😉

dadulaa
5. jan 2010

monikka, súhlasím 🙂 takže chceš ísť ďalej, to je super 😉 držím palce..

liaa5
5. jan 2010

ja studujem dti prave v spominanych leviciach. som sice len prvacka ale poznam dievcata co studuju o veeela lahsie skoly ako je tato. napriklad socialna praca v banskej bystrici- bezne tam robia skusky z 10 stranovych materialov.. my z dti mame prevazne na vsetky predmety 100 stranove skripta... su vysoke skoly lahsie a tazsie, samozrejme nebudem porovnavat moju skolu a niaku medicinu napriklad. 🙂

lula26
5. jan 2010

Študujem Predškolskú a elementárnu pedagogiku na UMB BB. Je tu ešte niekto?

sissi2183
5. jan 2010

Ja študujem na EU v BA - Fakulta podnikového manažmentu. Som piatačka a môžem povedať, že som sa tam už niečo namakala!Cez sito v 1.roč. prešlo cca 20% študentov. Neviem ako to tam fungovalo kedysi, ale v tom čase, keď som nastúpila sa tam robili nejaké zmeny a odvtedy funguje systém jeden riadny a jeden opravný termín a NIČ VIAC! Mám kamarátky študujúce napr. v TN, čo sa s mojim štúdiom nedá porovnať, pretože také školy ako TN by som vyštudovala naraz minimálne 3! a Sládkovičovo, ktoré tu spomínate ani nehovorim. Kamarátka je tam piatačka, a svoje štúdium mi opisovala asi tak,že ako prvé cez letné prázdniny príde faktúra 33 tis. Sk, až potom informácie týkajúce sa zápisu a podobne. A z prvého ročníka nevypadol ani jeden jediný študent, s výnimkou dvoch, ktorí sa na to dobrovoľne vykašlali.Podľa mňa skúška, na ktorú sa stačí učiť pol dňa, nie je určite normálna skúška a o priebehu bakalárskych štátnic, ktoré tam absolvovala sa ani nebudem vyjadrovať.Presne ako písala liaa5, učia sa z 10-stranových materiálov. A s takýmito školami sa v poslednej dobe roztrhlo vrece, zrejme je to bezriziková investícia s vysokou úrovňou ziskov. Školy tohto typu podľa mňa degradujú vysoké školstvo v SR a nemajú v tomto systéme čo hľadať! Prepáčte, že som sa tak rozpísala, ale rozčuľuje ma, keď osoby s iq "25" sa hodia na nejakú sociálnu prácu a len preto, že si za to platia budú mgr. 🙂

sissi2183
5. jan 2010

Ešte musím dodať, aby ste to nepochopili, že tu chcem niekoho uraziť, že keď študuje sociálnu prácu má iq "25" 😉 ,ale mám vo svojom okolí veľa prípadov, na ktoré to 100% platí.

akzuzs
6. jan 2010

Inak s tým súhlasím so sissi2183, že takýto systém je otrasný, ale!!!!!
Ja som chcela strašne študovať a aj ma to baví, aj keď som len prváčka. Šla som na školu a zobrali ma. Všetci mi vraveli, že je hróóóózne ľahká a to zvládnem ľavou zadnou. Nešla som tam preto lebo som chcela mať ľahké prechody, ale mala som tento odbor aj na strednej a k tomu ma to skutočne bavý. No my sme ešte nič nedostali zadara. Všetko sme si museli vydrviť a riadne. To Ti teda poveim. A odpisovanie, v žiadnom prípade. A prečo to išlo druhým ľahko a nám nie? Lebo my sme ten prvý ročník, ktorý sa platí, ktorý ide podľa úple nového systému a k tomu z minulosti nabrali do 1.ročnika okolo 180 študentov len pre titul a toho roku je nás prosím pekne 32 a to už jeden vzdal. Takže si nás vychutnávajú. Neotvorili ani jednu pobočku a dokonca už ani neotvoria. A to študujem iba sociálnu prácu a to sú samé prednášky, skúšky, písomky, seminárky a obhajoby seminárok, a prax, akeď som zamestnaná v tejto oblasti tak musím chodiť do iného zariadenia na prax .....
Nič sme skutočne nedostali len tak!!!! Na skúšku prídem nadrvena ako neviem čo . Viem to odpredu aj od zadu a dostanem E!!!! A to môžem byť šťastná, lebo polka neprešla!!! A ver či nie niektorý ju urobili na 3 krát.
Je pravda, ale že sa to bude dlhé roky ťahať tá zlá reklama minulých rokov, lebo aj ja osobne pozná IQ 10 so sociálnou prácou a krútim hlavou nad tým. V našom ročníku sa naozaj nielen snažíme, ale nás to aj bavý. No vrece sa už asi nebudu trhať, len kto to bude žehliť tú hanbu???????

susanne21
6. jan 2010

študujem ekonomiku a manažment malých a stredných podnikov na IMS Poprad, EF UMB

monikka22
6. jan 2010

dadulaa, ktarinka poslite mi mail adresy nieco som nasla 😉 😉 poslem vam to vecer alebo skor zajtra ale urcite 😅 🙂

kamilka12
6. jan 2010

ja by som študovať ešte len chcela...práve sa neviem rozhodnút, čo si vybrať 😒 Chcela by som íst na SPU v Nitre-externe, štúdium je bezplatné, len neviem či na Fakultu európskych štúdií...alebo Fakultu ekonomiky a manažmentu...a tiež sa bojím toho, že som presne 10 rokov po maturite..tak či sa do toho vobec dostanem 😒 Také veci ..že matematika...to mi už nič nehovorí 😒

ktarinka
6. jan 2010

monikka22, neviem ako budú brať či so skúškami alebo bez.
Ale súhlasím s tvojím názorom!
Kamilka12, neboj sa, aj som 10 rokov zo školy, dostať sa do toho dostaneš, len to pôjde trošku ťažšie, ale pôjde. 😀

ktarinka
6. jan 2010

liaa5, super, že si napísala, aspoň si môžeme upraviť mienku o DTI v Leviciach! 🙂

monikka22
8. jan 2010

ktarinka,dadulaa dostali ste mail??? 😅 dufam ze pomoze nieco...

dadulaa
8. jan 2010

monikka, ja som dostala a dosť si mi tým pomohla 🙂 ešte raz díky 😵

ktarinka
8. jan 2010

monikka22, ja som meil nedostala! skús poslať ešte raz, mne to niekedy blbne! Ďakujem 🙂

monikka22
8. jan 2010

ktarinka posielam to... dufam ze to prejde a ze pomozem

nikka23
8. jan 2010

študuje tu niekto na stavebnej fakulte v BA?

aniratak696
12. jan 2010

Tak v ja mám kamošku čo somnou chodí do noveho mesta na túto spomínanú DTI a ona má kamošku čo študuje v LV a ona zatiaľ na každú skúšku musela fakt dreť aby ju dostala....možno sprísnili a neflákajú to tam ale u nás v novom meste nemám skúšky za pekný úsmev a veliký výstrih 😎

kajka812
15. jan 2010

ahojte, študuje tu niektorá učiteľka z 1. stupňa ZŠ anglický jazyk ako rozširujúce štúdium.
Chcela by som o tom vedieť niečo viac, som na materskej už 5 rok 😅 a od septembra ma to asi čaká tiež 😝 .

inkinka
15. jan 2010

sissi2183, hm, poznas ten vtip, ze co sa zmeni, ked matfyzak prestupi na EU? Nic, na obidvoch skolach prudko stupne priemerne IQ...Vies, nepacia sa mi take reci akoze na tu skolu chodia sprosti, zvlast, ked to povie student manazmentu na EU Blava ...ou jeee

inkinka
15. jan 2010

oprava: Nic sa mi tam priplietlo navyse... 😕 no zmeni sa, jasne, to priemerne IQ 😉

denisocka38
17. jan 2010

Ahojte,
studuje tu niekto socialnu pracu externe na UMB BB?Chcem tam ist studovat,len externe.Vdaka za info.

slnieckokati
17. jan 2010

pridavam sa k inkinke. student ekonomickej "univerzity" 🙂

blazka24
18. jan 2010

ja som práve minulý rok doštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre, Fakulta europskych štúdií a regionálneho rozvoja - externe

anina71
19. jan 2010

dadulaa, ja som teraz tretiacka na DTI v DCA a neviem teda nic o tom, ze by mali akreditaciu na Mgr. Prave riesime, kam po Bc. studiu na DTI.. Takze pokial ja viem, akreditaciu nemaju 😕

monikka22
20. jan 2010

anina71 vcera som dostala mail z DTI akreditaciu na MGR nemaju... ☹ 😠 😅 . ani nevies ako to vyzeras akreditaciou????

dadulaa
20. jan 2010

monikka, to vážne? 😕 🙄 mne tak povedali na začiatku roka žiaci z vyšších ročníkov, tak som bola v tom, že ju majú.. ☹ no kým doštudujem, tak sa to snáď zmení a dostanú ju 😉