Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

monikka22
20. jan 2010

hej je to tak... mne bolo tiez povedane ze tento rok ale vyzera to tak ze nie,,,,

anina71
20. jan 2010

Ahojte kočky. DTI akreditáciu na Mgr. tak skoro ani nedostanú, lebo DTI nespĺňa prvú a dá sa povedať, že aj základnú požiadavku na udelenie akreditácie, a to tú, že musia mať raz toľko denných študentov ako externých. To vás na Kľúčových kompetenciách neučili? 😀 Srandujem. Takže podľa mňa tak skoro sa ďalej na DTI ani študavať dať nebude..

petuly
20. jan 2010

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá nestudovala,nebo nestudujete Sociální pedagogika-prevence a resocializace? potřebovala bych vědět,jestli bych z toho měla hodně uplatnění.děkuji Petra

dadulaa
25. jan 2010

je to tak, ako píše anina71, overovala som si to na škole ☹ škoda...monikka, a už vieš, kam pôjdeš ďalej, či si ešte nad tým neuvažovala? inak matiku mám úspešne za sebou a pred sebou 5 týždňov voľna 😀 😎

anina71
29. jan 2010

A nad Presovskou ste neuvazovali? S pobockou v DCA? Magisterske myslim

monikka22
29. jan 2010

dadulaa gratulujeeeem k matike bolo to tazke????

anina71 ja ano ale neviem vraj je tazka veeeeeelmi tazka a neviem ako sa tam studuje teda ide o to ci sa chodi kazdy tyzden....
a nad externymi studentmi som tiez rozmyslala len som myslela ze je tam nejaka vynimka no skoda,,,, 😖

anina71
29. jan 2010

Do DCA chodia na presovsku LEN externi studenti a nie je o nic tazsia ako DTI.. Pokial ja viem..

monikka22
29. jan 2010

anina71 a nevies ako a tam chodi?? myslim jeto tak kazdy vikend??

anina71
29. jan 2010

To neviem. Mam kamaratku, co robi Bc. na presovskej v DCA, a chodi asi tak zhruba casto ako ja na DTI

dadulaa
29. jan 2010

monikka, díky 😉 dalo sa to zvládnuť, myslela som, že to bude ťažšie..ale bola som 2x na doučku, tak možno preto sa mi nezdala taká ťažká (dostala som A 😀 )
Aj ja mám kamošku, čo chodí Bc do DCA na Prešovskú a chodí približne tak ako ja, dokonca nebola ani jednu nedelu na rozdiel odo mňa, väčšinou mali iba soboty, ale vravela, že je to dosť ťažká škola..napr. tá matika.

anina71, ty si v ktorom ročníku?

monikka22
29. jan 2010

vy nad akou skolou rozmyslate po DTI??

dadulaa
29. jan 2010

ja uvažujem o Starom Hrozenkove a špeciálnou pedagogikou, páči sa mi tam skoro všetko, až na tie neskutočné prachy, čo chcú...takže budem musieť najprv odkladať do prasiatka 😉 akurát za tie 3 roky našetrím. A ty už vieš kam?

monikka22
29. jan 2010

mas na nich mail?? ak ta mozem poprosit??? 😉 😅

dadulaa
29. jan 2010

tu je ich stránka, je na nej viac mailov, tak si vyber 😉 :
http://www.ujak.cz/pobocka-stary-hrozenkov.php

anina71
30. jan 2010

Ahojte, Dadulla, ja som tretiacka. Na Stary Hrozenkov urcite nie.. Za prve je neskutocne drahy a za druhe je to ceska skola a chcu statnice z ceskeho jazyka. Matikou na presovskej si museli prejst prvaci BC. stupna rovnako ako my na DTI. Preco by mala byt znova na Mgr. ?

dadulaa
30. jan 2010

anina, tak o tých štátniciach som nič nepočula, no ak je to pravda, tak to padá aj u mňa 😒 A ty už vieš, kam ďalej?

anina71
30. jan 2010

Ahoj, ja cakam, s cim vide presovska.. ci vobec otvoria Mgr. v DCA, ak neotvoria, hold, ostanem pri Bc. 😖

anina71
31. jan 2010
monikka22
31. jan 2010

anina71
ano pocula som o tom prave mi pisal kamarat z Moravy Stary Hrozenkov nie je nic moc.... 😠

sisa.b
31. jan 2010

baby, akurat citam vase dohady o dubnickom DTI a teda ja musim len potvrdit. mam tam spoluziakov, co ledva presli maturitou a sesternica ju minuly rok skoncila. ta sa pred kazdou skuskou smiala, ze sa profesorom skladaju na flase 🙄 🙄 🙄 a podotykam - priamo v dubnici.... takze ono to moze byt aj o profesoroch. je to skoda, lebo taki studenti, co natrafia na profesorov, pri ktorych sa musia ucit, na to len doplatia, kedze skola ma taku "uzasnu" povest.

sisa.b
31. jan 2010

sissi, ja studujem v trencine a dufam, ze spominas ekonomicku fakultu 😉 ta je teda tiez vdaka rektorovi hanbou univerzity, lebo vsetky problemy idu odtial. expresnym studiom preslo okolo 250 studentov a zas na to doplacaju vsetci ostatni, co sa na skole namakaju 😠 ja chodim na mechatroniku a teda ziadne valanie suniek to nie je. do dalsieho semestra ideme zatial styria, uvidim, kolki to este zvladnu...

sisa.b
31. jan 2010

jo a este som chcela, ze tu akreditaciu mal DTI uz minuly rok, sesternica skoncila s titulom mgr 😉
tym som samozrejme nechcela urazit ziadnu z vas poctivo tam studujucich, len je na zvazenie, ci na tu skolu vobec ist, ak na to zamestnavatelia prihliadaju ☹

sisa.b
31. jan 2010

este chcem reagovat - presovska v dubnici je dobra volba 😉 keby som sa mala rozhodnut, tak idem tam. DTI ani FSEV v trencine sa na jej uroven (povestou) rozhodne nechytaju. ale viac sa skuste spytat priamo v teme studujucich maminiek 😉

monikka22
31. jan 2010

sisa.b
urcite dti nemala akreditaciu na mgr minuly rok... minuly rok som koncila ja ako Bc a boli sme prvy studenti DTI tak asi tazko mohli mat aj Mgr. neviem ake mas info ale potom asi sesternica studovala v dubnici ale nie na DTI mozno na presovskej v dubnici je vela pobociek a mam aj od rektora potvrdene ze akreditaciu nemaju....
a k studiu treba si vyskusat.... 😠 😉

sisa.b
31. jan 2010

monikka, urcite chodila na DTI, ale teraz si ma zmiatla, ci koncila minuly rok, alebo este ten predchadzajuci 😕 ale dlhsie to stopro nebolo a skoncila tam ako mgr. presnejsie info sa mozem spytat 😉

sisa.b
31. jan 2010

monikka, tak mas pravdu, ona chodila do trencina 😅 a koncila minuly rok 🙂

sisa.b
31. jan 2010

a pisala som, ze nechcem nikoho urazat 🙂 len ma tiez vytacaju reci typu - ze trencianska univerzita je podvod 😠 tu matiku a mechatroniku by som nikomu nepriala 🙄

anina71
31. jan 2010

co sa tyka trencianskej, urcite by som tam nesla. Nielen na DTI, ale na kazdej vysokej skole su studenti taki, ktori si to odmakaju a aj taki, ktori vedia ako sa len zviest popri poctivkach. Zalezi na kazdeho osobnom pristupe ku studiu ako takom. Nezalezi, ci som na UK, DTI, PU, UKF, je to jedno.. Vsetko je na osobnom pristupe, ci chcem len titul, alebo aj vedomosti. Udelenie titulu este z nikoho neurobilo mudreho cloveka.

dadulaa
31. jan 2010

anina, tak som si prečítala tie odkazy a veru moc sľubne ten Hrozenkov nevyzerá.. ☹ veď uvidím, čo bude za 3 roky, ale aj tá prešovská ak otvorí v Dubnici Mgr., tak by to bol dobrý výber 😉

K tomu štúdiu na DTI som sa už vyjadrovala, no zopakujem ešte raz, že sa musíme učiť, žiadne zohľadňovanie známok a skúšok na základe uplácania u nás nie je 🙄 😠 😉

sisa.b
31. jan 2010

anina, neviem, o tom, ze by som mohla prejst cez predmet mechatroniky aj lahsim sposobom 😅 pan dekan je poriadne tvrdy, tak sa obavam, aby som vobec presla 😔 este z nas nikto nepresiel ☹

ja som na trencianskej a teda mrzi ma, ze su tam take problemy kvoli jednej fakulte 😠 na tu ekonomiku by som urcite nesla...