• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
ahoj, je tu niekto z elementarnej peda???
31. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte študuje niektorá z vás DTI v Leviciach? Chcela by som vedieť o tejto škole viac nakolko som počula všeličo a hlavne to negatívne.Ako často sa chodí do školy je to len cez víkendy ale je tam individualny prístup?
ďakujem
5. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julia225 ja studujem elementarnu pedagogiku.
8. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja si podavam prihlašku na VŠ socialna praca detošovane pracovisko Nove Zamky.neviete mi poradiť čo mam napisať do kolonky metoda študia?formu som dala externu.dakujem :slight_smile:
10. feb 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dmonikad Ahoj, ako sa ti študovalo na pedagogickej predškolská a elementárna pedagogika, ja sa neviem rozhodnúť, chcela by som tiež študovať tento smer. Potrebovala by som pár informácií o tomto štúdiu.
12. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky !!! chcela by som sa spýtať, či náhodou niektorá z vás neštuduje na tejto výške : http://www.bivs.sk/pre-zaujemcov-o-studium/bakalarske-studium/pravni-administrativa-v-podnikatelske-sfere/pravni-administrativa-v-podnikatelske-sfere.66
som na materskej, syn má skoro rok a ja by som chcela externe študovať takýto alebo podobný odbor , ale je to dosť drahé, bojím sa že to nezvládnem :unamused:
18. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som studovala
http://www.fhv.umb.sk/app/index.php?ID=748

teraz studujem prekladatelstvo tlmočníctvo.
obe externe, platilo platí sa za obe 550/rok, vlani som jednu dokončila, jednu začala bolo to náročné, ale dalo sa to, ale neviem ako :-/
18. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som vyštudovala medicínu na LF UK v BA. Popri malej dcére. Bolo to niekedy fakt drsné,ale moje odhodlanie bolo silnejšie a manželova podpora tiež :slight_smile: Držím palce všetkým odhodlaným :slight_smile:
18. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ala105 ahoj ja som tam vlani dokoncila bc dalej som nesla ak si zvedava napis IP ...
18. mar 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kockoska rozhodla si sa nakoniec pre to štúdium v BA? Máš nejaké info? Aj mňa tam prijali, rozhodujem sa však medzi Blavou, Nitrou a Prešovom.
15. júl 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Baby. Rada by som vedele, či niekto študuje DTI v Stropkove. Rada by som vedela ako často sú prednášky, a či tá škola stojí za to? Vopred ďakujem za všetky odpovede!
1. sep 2011 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amaryliska študuje tam jedna moja kamarátka, prednášky mávali väčšinou v sobotu, ale neviem, ako často....
Keď mi hovorila, čo všetko sa učia, tak sa mi z toho hlava zatočila. Ale ak ti nezáleží na áčkach, tak sa to zvládnuť určite dá....
1. sep 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem , a nemohla by si mi zohnať viac podrobností. Zatiaľ vrelá vďaka!
2. sep 2011 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amaryliska napíš mi, čo všetko chceš vedieť a ja sa jej opýtam :grinning:
3. sep 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoncil som Evanjelicku bohoslovecku fakultu UK v BA. uz amju aj rozne externe formy a smery, skaci mrknut www.fevth.uniba.sk a bola som spokojna, chcela som to studovat od 15tich tak sa podarilo. :slight_smile:
3. sep 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja študujem na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave odbor liečebná pedagogika
6. sep 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ja som tento rok doštudovala externe Vysokú školu sv. Alžbety v BA, odbor verejne zdravotníctvo....Zvládla som to pri 3 detoch, no bolo to niekedy fakt drsné, pretože pri škle som zvladla 2 tehotenstva a 2 porody a povedala som si, že NIKDY viac..Ale držím všetkým odhodlaným mamičkám palce
9. sep 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tani1 Mne sa študovalo ok, ťažké bolo zariadiť prácu, rodinu a tak...
3. okt 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem do 4.roč. na VŠZsv.Alžbety SP a veľmi sa už teším. Ešte sme nemali zápis a neviem sa už dočkať kedy začneme...
3. okt 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn ja som chodila do nitry, ale takto nažhavená som veru nebola asi ani raz :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susanne21 ahooj, ešte stále študuješ v PP manažment...? chcela by som ísť aj ja :slight_smile: len nemám nikoho ským by som mohla o tom hovorit :D
27. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak potrebuete pomoc, odporúčam stránku www.diplomove-prace.webnode.sk
27. okt 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, chcem sa spýtať tie čo už majú DTI bakalára v hrsti, kam ďalej na magisterské? Dajte nejaké tipy, hlavne nech to nie je ťažká škola, aby sa dala zvládať popri dvom deťom. Stredné Slovensko.Ďakujem.
17. nov 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, najde sa tu niekto, kto studuje, prip. studoval na ISM v Presove?? Dakujeeem ;)
15. dec 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feejay, taketo odporucania si nechaj pre seba, a ze VS vzdelavanie na Slovensku straca uroven, pri takychto strankach sa ani necudujem, co su to za absolventi, ked nedokazu ani poriadnu pracu napisat sami :angry:
15. dec 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj holky, omlouvám se, že v padám do této diskuse, mám takovou prosbu, píši na UK diplomovou práci na téma Ženy vracející se na trh práce po RD, a ráda bych vás poprosila o vyplnění dotazníků http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/zeny-vracejici-se-na-trh-pra/ je tam 30 otázek, stačí jen klikat. Dotazník je určen maminkám, co jsou maximálně 3 roky po RD a nastoupily nebo hledaly práci. Předem moc děkuju.
16. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, akurát píšem seminárku na tému domáce násilie. Ak by náhodou niekto mal nejaké materialy bola by som veľmi vďačná
23. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa chystam na vysoku skolu ale chcem sa opytat ci je tu dakot vyucena kadernicka samozrejme s maturitou som ale chcela by som byt majsterka detom kde by som mala ist na vysku okres stredne slovensko dakujem,,
30. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka, napriklad

http://www.portalvs.sk/sk/studijny-program/ucitelstvo-praktickej-pripravy0 ucitelstvo praktickej pripravy Univerzita Mateja Bela BB

http://www.ukf.sk/prijimaciekonanie/moznosti-vs-studia/370 UKF Nitra, ucitelstvo praktickej pripravy

http://www.portalvs.sk/sk/vysoka-skola/dubnicky-technologicky-institut-v-dubnici-nad-vahom ucitelstvo praktickej pripravy na DTI
30. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, studujete niektora externe magistersky stupen na fakulte manazmentu UK? :wink:
31. jan 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok